up
ara

Ölüm Tanığı ( Eve Dallas, #10 )

Ölüm Tanığı ( Eve Dallas, #10 ) Konusu ve Özeti

Ölüm Tanığı ( Eve Dallas, #10 )
Ölüm Tanığı ( Eve Dallas, #10 ) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Ahu Ayan
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944824415
Sayfa: 437 sayfa Basım Tarihi: 2010
Eve Dallas çivi gibi sert ateş kadar yakıcı.-Stephen King- Yıl 2059. Teğmen Eve Dallas'ın kocası Roarke, Agatha Christie'nin ölümsüz eseri Beklenmeyen Şahit'in tiyatro oyununun yapımcısıdır. Açılış gecesinde Leonard Vole'yi canlandıran oyuncu Richard Draco, yüzlerce seyircinin ortasında kalbinden bıçaklanarak öldürülür. Asıl sorun, bir cinayet romanında olması gerektiği gibi oyundaki herkesin Richard'ı öldürmek için bir sebebi olmasıdır. Genç ve güzel kadınları dilediğince baştan çıkaran ve bir kadın düşmanı olan kurbanın gizemli ölümünü çözmek ise Eve'e düşecektir.Ancak Eve, bu davayı çözerken artık geçmişte kaldığına inandığı acılarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kalacak ve Roarke'ın yardımıyla bunlarla hesaplaşıcaktır. "Çok eğlenceli." -Cosmopolitan-"Sarsıcı ve yeni." -Booklist-"Muhtemelen eşi benzeri yok."

-Library Journal-
Nur Özler

Nur Özler

@nurozler

Eve Dallas için yeni bir olay. Roarke ile gittikleri tiyatroda baş rol oyuncusu olan bir adam sahnede öldürülür. Ve Eve, bu cinayete tanık olmuştur. Yardımcısı Peabody ile bir cinayeti daha çözmeye çalışacaktırlar.
0 yorum

Ölüm Tanığı ( Eve Dallas, #10 ) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
182
KİTAP
En İyi Polisiye Romanlar
Seri katil, cinayet, gizem, dedektif, kovalamaca, aksiyon, intikam ve daha fazlası en iyi polisiye romanlar listesinde. Sen d...