up
ara

Einstein Bulmacası

Einstein Bulmacası Konusu ve Özeti

Einstein Bulmacası
Einstein Bulmacası kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Domingo Yayınevi
ISBN: 9786058898103
Sayfa: 144 sayfa
Einstein meşhur bulmacasını çocukken tasarlamıştı. Beş komşu ve bir balık hakkındaki bu hain problem öyle akıllıcaydı ki Einstein bu soruyu her elli kişiden yalnızca birinin çözebileceğini öne sürmüştü. Ama bu sadece başlangıç...Bu kitapta, şimdiye dek tasarlanmış en şaşırtıcı zihin açıcılarlakarşılaşacaksınız. Üç kapıdan birini seçerken, sürpriz partinin hangi gün olacağına dair tahmin yürütürken ya da bilgisayarınıza düşen ve bir şekilde hep doğru çıkan maç tahmini e-postalarının güvenilirliğini hesaplarken gri hücreleriniz fazla mesai yapacak. Çözümü bulmanız halinde ne kadar gururlansanız hakkınız. Ama aksi durumda lütfen sorumlu okurluğu elden bırakmayın; çözememenin verdiği sinirle fırlatılan kitap yaralayıcı olabilir.
fatih ozan

fatih ozan

@fatihozan

Gerçek hayat
Bir kitapçı'ya gidin,sayfa 38'deki lira müzayedesini okuyun,göreceksiniz ki bu yöntem ile bir site kurulmuş ve insanların cepleri boşaltılmış ;) ttamam sayfa 50'den sonra kitap bozuyor ama o sayfaya kadar inanılmaz keyifli ve hayatınıza birşeyler katana kitap. Ve öyle sanıldığı gibi kağıt kalem ihtiyaç duymuyor,ilk soruyu geçin ve sayfa 50'ye kadar keyfini sürün,,
ataç ikon Einstein Bulmacası
kitaba 10 verdi
0 yorum
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Çok sevemedim, beklentimin altında kaldı.
ataç ikon Einstein Bulmacası
kitaba 6 verdi
0 yorum

Einstein Bulmacası - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle