up
ara

Beni Uzaklarda Arama

Beni Uzaklarda Arama Konusu ve Özeti

Beni Uzaklarda Arama
Beni Uzaklarda Arama kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Barış Şençelebi
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN: 9786054629091
Sayfa: 403 sayfa
Lord Harry Traemore özgür hayatın tadını çıkaran ve kesinlikle evlenme niyetinde olmayan yakışıklı bir bekardır. Fakat bir gün Prens tarafından "Ulaşılmaz Bekar" ilan edilip, romantik bir bahse katılmak zorunda bırakılır. Bahsin kuralları gayet açıktır: Bir hafta boyunca beş bekar, yanlarında onlara eşlik eden kadınlarla birlikte aynı evde yaşayacaklardır ve bahsin kazananı bir yıl boyunca evlenmeme hakkına sahip olacaktır.Harry bu konuda kendine son derece güvenirken, yanında götürdüğü kadın onu terk edip başka bir adamla kaçar; çocukluk arkadaşı "ya da düşmanı" Leydi Molly Fairbanks'in nişanlısıyla. Oldukça çekici fakat asabi olan Leydi Molly'nin böyle oyunlarla hiç işi olmayacakken, bir anda kendisini bu bahsin içinde bulur. Molly, hayatta başkalarını asla umursamayan Harry'ye bir ders vermek niyetindeyken onu mutlu sona mı götürecekti?"Kieran Kramer'in kaleminden, dönemi en güzel şekilde yansıtan öğelerle harmanlanmış, tadını asla unutamayacağınız lezzette bir ilk yapıt."-Julie London-
Beni Uzaklarda Arama-Kieran Kramer

Impossible Bachelors Serisinin 1.Kitabı idi Goodreads Puanı 5/3,73 Benim puanım 5/5


Son zamanlarda okuduğum kurgusu en güzel kitaplardan idi..Başlama biçimi olayların gelişimi harika idi...Çok iyi bir yazar ile tanıştım.Çeviride beni rahatsız eden herhangi bir şey yoktu yani çevirmen yazar ile arama girmemişti..Kii bu benim için çok önemli idi..Ona buradan teşekkür ederim.Beni Uzaklarda Arama historical türünde ince bir mizahi olan romantik komedi idi ama duygusal sahneleri de çok doyurucu idi..Çiftin birbirlerine aşık olduklarını anladıkları sahneleri yazar bana bire bir hissettirdi..Hele sonlarına doğru çok duygulandım..
Çocukluklarından beri birbirlerinden nefret eden iki insanın gelişen olaylar ile birbirlerine katlanmak zorunda kalması,alışması,arkadaşlık ve dostlukları sonunda da birbirlerine aşık olmaları..Bir amaç için kader birliği yapmaları her ne kadar o amaç çok da iyi bir amaç uğruna olmasa da..
Harry ve Molly diğer ahlaksız asilzadeler ve metresler okumak müthiş idi..Molly Harry'nin metresi değildi sahte metres idi..Yarışma da rakipleri olan diğer kadınlarla çok güzel ilişkiler ve arkadaşlıklar kurdu..Dost oldu onlarla sonunda hepsi birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyecek kadar kaynaştılar sevdiler birbirlerini..Çok güzel mesajlar vardı bu hikayede.....Çok sevdim..Tavsiye ederim...
0 yorum
Ebru Aydın

Ebru Aydın

@grafikerebru

Devamını sabırsızlıkla beklediğim mükemmel kitaplardan birisi ! Cinselliğe fazlaca yer verilmiş ama kitap kurgu olarak mükemmel.Denemeden geçmeyin.
0 yorum

Beni Uzaklarda Arama - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle