up
ara

Herr Sommer'in Öyküsü

Herr Sommer'in Öyküsü Konusu ve Özeti

Herr Sommer'in Öyküsü
Üç Buçuk Öykü kitabının da yazarı Patrick Süskind tarafından kaleme alınan Herr Sommer'in Öyküsü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750713569 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Herr Sommer'in Öyküsü isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Herr Sommer'in Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Can Yayınları
ISBN: 9789750713569
Sayfa: 96 sayfa
Çağdaş Alman edebiyatının önde gelen yazarlarından Patrick Süskind, bu kitabında, büyümekte olan bir çocuğun gözüyle dünyanın ve insanlığın fotoğrafını çekiyor sanki. Bir çocuk, dünyayı ve kendini nasıl tanır? Sevgi ve adalet duygusunu nasıl keşfeder? Öteki insanlar -ana-baba, ağabey, abla olsalar da- kimlerdir? Başkaları cennet midir, yoksa cehennem mi? Büyümekte olan bir insanın karşılaştığı engellere karşı gösterdiği, aslında bütün insanlığa yönelik o acımasız tepki. Ve ona gereksinim duyulduğunda insanın yardımına koşmayan Tanrı. Yaşam ve ölüm düşüncesi... Özetlersek: Herr Sommer'in Öyküsü, yediden yetmişe her yaşta insanın bir solukta okuyacağı, çarpıcı, neşeli ve kederli bir uzun öykü. Üstelik bu güzel öyküyü, ünlü çizer Sempé resimlemiş.
Tzn Arc

Tzn Arc

@tznarc

Kitap suluboya resimlerle bezeli, masal tadında, insanı hayal dünyasında gezdirirken hayatın acı yanlarıyla da yüz yüze bırakan bir uzun öykü
ataç ikon Herr Sommer'in Öyküsü
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Herr Sommer'in Öyküsü - S41

Pazartesi günü,var ya, ben de seninle geleceğim!
Tzn Arc tarafından eklenmiştir.
7.6/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0