up
ara
‹ Tüm Daima Seninle İncelemeleri

Daima Seninle Kitap İncelemeleri

duygu keles

duygu keles

@duygukeles

Öncelikle kitabın tanıtımı yapıldığı zaman , kitabın kapağı ve ismi benı çok etkilemişti .Sade bir kapak tasarımına sahip olmasına rağmen ben çok beğendim .Sonra konusunu okuduğumda bu kitabın benlik olduğuna karar verip , aldım .
İyiki de alıp okumuşum diyorum , gerek sayfa kalitesi , gerek içerik ,gerek çeviri ve sayfalar da bazen ara vermek için sembolık işaretlerin olması benım çok hoşuma gitti .Genel anlamda çevirisi gayet akıcı olan bir kitaptı .Tabi aralarda çok ender yazım hataları yok değildi lakin ben bunu nazar boncuğu olarak adlandırıyorum .Kitapta ; Emily adlı bir kızın bir Pazar günü kilisede şarkı söylerken , arka sıralarda tek başına oturan Sam adlı bir çocuğu fark etmesi ve şarkı sonrasında Emily’nin yaşadığı bir olay sonucunda çocukla yani Sam’le tanışması ve bunun akabinde gelişen olayları yazar arada hiçbir kopukluk olmadan anlatmış .
Kitapta ; aile ilişkileri , arkadaşlık –dostluk , aşk , sahtekarlık ,kıskançlık ve ne yaşanırsa yaşansın insanların birbirinden kopmaması , karakterler arasında ki ilişkiler çok güzel anlatılmış .
Bu kitap aynı zaman da yazarın ilk kitabıymış .Buna rağmen yazar insanların duygularını kelimelere ve cümlelere çok iyi yansıtabilmiş , bu da yazarın kaleminin güçlü olduğunun göstergesidir.
Takip edeceğim yazarlardan biri oldu benım için ,kısacası .
Bu kitabı okumayan herkese tavsiye ediyorum .Ayrıca bu kitabı çıkardıkları için , Aspendos Yayınevi’ne teşekkür ediyorum .Saygılarımla…
ataç ikon Daima Seninle
kitaba 10 verdi
0 yorum