up
ara

Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin

Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin Konusu ve Özeti

Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin
Tilda Elmaçekirdeği - Doğum Günün Kutlu Olsun! kitabının da yazarı Andreas H. Schmachtl tarafından kaleme alınan Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turkuvaz yayınevinden 0 yılında 9786055596088 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin isimli kitap 28 sayfadan oluşuyor. Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Turkuvaz
ISBN: 9786055596088
Sayfa: 28 sayfa
Bembeyaz fareciğin en sevdiği şey, evine konuk gelmesidir; arkadaşlarını çaya davet ettiği zaman da bütün köye mis gibi pasta kokusu yayılır. Ama günün birinde Tilda Elmaçekirdeği kapısının önünde davetsiz bir konuk bulur: Koskocaman bir yumurta!Tildacık bu yumurtayla ilgilenmeye karar verir hemen. Çünkü bilir ki yumurtalar sıcak tutulmalıdır, temizlenip bakılmalıdır. Bilmediği şey, yumurtanın içinden ne çıkacağıdır...
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Tilda
Kitabı beğendim. Zaten kitap hakkında radyo programını dinlediğim için nasıl bir hikaye ile karşılacağımı az çok biliyordum.Okul öncesi çocuklar için 3 yaş ve üzeri tüm herkesin keyifle dinleyip, okuyabileceği bir kitap.

Tilda minik bir fare, çarşambaları arkdaşları ile çay keyfi yapar. Yine bir çarşamba keyif yapacakken kapısının önünde bir süpriz ile karşılaşır. İşte kitap böyle başlıyor. Hikaye bu tatlılıkta devam ediyor.

Kitap 32 sayfa, okuması 5 dakika bile değil ama resimli olduğu için bi yarım saat bırakamazsınız. Resimler insanı hayal alemine sürüklüyor. Çok eğlenceli. Çocuk edebiyatı okuyun. Ruhen iyi hissedeceksiniz.
3 beğen · 0 yorum

Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Neokurun Gülcan yüzü KİTAP KULESİ paylaşım fotoğrafı
Neokurun Gülcan yüzü KİTAP KULESİ
@ceylanbektas 'ın teklifine icabet ettim.

Bu da benim serseri serbest stil kule tarzım.
Sizinle en sevdiğim kitabımı paylaşmak istedim. Rengarenk, bol resimli, aşırı edebiyat içeren "Tilda Elmaçekirdeği - İyi ki Geldin" kitabını tüm kitap severlere tavsiye ederim. Daha fazla bilgi için kitap hakkındaki incelememi okuyabilirsiniz. (Çocuk kitabı diye okuyup incelemedim mi? sandınız? 😂) Yine iyisiniz. Bi kuple alıntı da bırakıyorum. 🤣

"Elbette akşamları yatmadan önce de ona kitap okuyordu"
31 beğeni · 4 yorum beğen ikon
EL_NINO (@elnino)
🚀
05.12.18 beğen 1 cevap
Ceylan Bektaş (@ceylanbektas)
@gulcann farkı. teşekkürler :)
05.12.18 beğen 1 cevap
Eseflal (@eseflal)
🌼🌼
05.12.18 beğen 1 cevap