up
ara

Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları

1
Kıyı Kitabı
9.0
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Kıyı Kitabı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752890206 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kıyı Kitabı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kıyı Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Oğlum Kızım Devletim
8.0
İyilik Güzellik ve Düğümlere Üfleyen Kadınlar kitaplarının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Oğlum Kızım Devletim kitabı İnsan Hakları, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753421560 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oğlum Kızım Devletim isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oğlum Kızım Devletim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Devir
8.3
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Devir kitabı Roman (Yerli), Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750724411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devir isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Devir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
İçeriden Kıyıdan Konuşmalar
9.0
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan İçeriden Kıyıdan Konuşmalar kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789752891685 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçeriden Kıyıdan Konuşmalar isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İçeriden Kıyıdan Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Biz Burada Devrim Yapıyoruz Sinyorita
9.2
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Biz Burada Devrim Yapıyoruz Sinyorita kitabı Politika, Politik Hareketler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752892903 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz Burada Devrim Yapıyoruz Sinyorita isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Biz Burada Devrim Yapıyoruz Sinyorita kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Ağrı'nın Derinliği
8.8
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Ağrı'nın Derinliği kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752894976 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ağrı'nın Derinliği isimli kitap 322 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ağrı'nın Derinliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Ne Anlatayım Ben Sana!
8.4
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Ne Anlatayım Ben Sana! kitabı Yakın Tarih, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752893139 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Anlatayım Ben Sana! isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ne Anlatayım Ben Sana! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Kayda Geçsin
8.9
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Kayda Geçsin kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752899933 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayda Geçsin isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kayda Geçsin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Dışarıdan Kıyıdan Konuşmalar
8.6
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Dışarıdan Kıyıdan Konuşmalar kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752891654 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dışarıdan Kıyıdan Konuşmalar isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dışarıdan Kıyıdan Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
İkinci Yarısı
7.8
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan İkinci Yarısı kitabı Deneme (Yerli) , Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752898769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkinci Yarısı isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İkinci Yarısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Bütün Kadınların Kafası Karışıktır
7.8
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Bütün Kadınların Kafası Karışıktır kitabı Roman, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752890213 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Kadınların Kafası Karışıktır isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bütün Kadınların Kafası Karışıktır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Muz Sesleri
6.8
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Muz Sesleri kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752896703 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muz Sesleri isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Muz Sesleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Düğümlere Üfleyen Kadınlar
7.9
Biri çok feci kırılmış ve kendini kıran adamı bulup öldürmek isteyen, diğer üçü de bu ölüme ikna olmuş, yardım etmeyi kabul etmiş, bu ölümün belki kendi yaralarına da iyi geleceğini düşünen kadınlar... ve çölleri aşarak o adamı aramaları... Sonuçta herkes birilerini öldürmek ister hep. İster fiziksel olarak ister manevi olarak.
14
İç Kitabı
7.5
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan İç Kitabı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752890229 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İç Kitabı isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İç Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları
Ünlü yazar ve gazeteci Ece Temelkuran'ın mutlaka okunması gereken en iyi kitapları listelenmektedir.