up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları

1
Mrs. Dalloway
8.1
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Mrs. Dalloway kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786055340131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mrs. Dalloway isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mrs. Dalloway kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kendine Ait Bir Oda
8.5
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Kendine Ait Bir Oda kitabı Deneme, Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750500848 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendine Ait Bir Oda isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kendine Ait Bir Oda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Dalgalar
7.8
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Dalgalar kitabı Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786055340681 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dalgalar isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dalgalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Bir Yazarın Güncesi
8.3
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Bir Yazarın Güncesi kitabı Roman, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750506109 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yazarın Güncesi isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatih Özgüven çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Yazarın Güncesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Deniz Feneri
8.1
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Deniz Feneri kitabı Roman, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754707939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deniz Feneri isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Naciye Akseki Öncül çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Deniz Feneri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Dışa Yolculuk
9.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Dışa Yolculuk kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750505546 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dışa Yolculuk isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dışa Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gece ve Gündüz
8.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Gece ve Gündüz kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750503740 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece ve Gündüz isimli kitap 492 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Oya Dalgıç çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece ve Gündüz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Kitap Nasıl Okunmalı? - Bir Okur Olarak 2
10.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Jacob's Room ve Pazartesi ya da Salı kitaplarının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Kitap Nasıl Okunmalı? - Bir Okur Olarak 2 kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alakarga yayınevinden 2015 yılında 9786055182625 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kitap Nasıl Okunmalı? - Bir Okur Olarak 2 isimli kitap 351 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kitap Nasıl Okunmalı? - Bir Okur Olarak 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Vita Sackville - West Mektuplaşmaları
10.0
Jacob's Room ve Pazartesi ya da Salı kitaplarının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Vita Sackville - West Mektuplaşmaları kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2006 yılında 9789944916769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vita Sackville - West Mektuplaşmaları isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vita Sackville - West Mektuplaşmaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Jacob'ın Odası
5.7
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Jacob'ın Odası kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053754138 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jacob'ın Odası isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nazan Arıbaş Erbil çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Jacob'ın Odası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kadının Toplumsal İşlevi
0.0
Jacob's Room ve Pazartesi ya da Salı kitaplarının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Kadının Toplumsal İşlevi kitabı Feminizm, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gün Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789758122561 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadının Toplumsal İşlevi isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Erol Esençay çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kadının Toplumsal İşlevi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Perde Arası - Toplu Eserleri 8
0.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Jacob's Room ve Pazartesi ya da Salı kitaplarının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Perde Arası - Toplu Eserleri 8 kitabı Roman, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750502071 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Perde Arası - Toplu Eserleri 8 isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tomris Uyar çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Perde Arası - Toplu Eserleri 8 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
En Güzel Köpek Hikayeleri
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Eric Parker tarafından kaleme alınan En Güzel Köpek Hikayeleri kitabı Roman, Antoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arion Basım Yayın yayınevinden 1999 yılında 9789755710372 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Güzel Köpek Hikayeleri isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. En Güzel Köpek Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Virginia Woolf - Bütün Öyküleri
7.3
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Virginia Woolf - Bütün Öyküleri kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9786051141657 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Virginia Woolf - Bütün Öyküleri isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Arslan çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Virginia Woolf - Bütün Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Pazartesi ya da Salı
0.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Pazartesi ya da Salı kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi yayınevinden 2016 yılında 9786059658812 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pazartesi ya da Salı isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Pazartesi ya da Salı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Orlando
7.9
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Orlando kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054927654 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orlando isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Orlando kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Yaşlı Kadın ve Papağan
7.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Yaşlı Kadın ve Papağan kitabı Çocuk, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786055340650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşlı Kadın ve Papağan isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaşlı Kadın ve Papağan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Varolma Anları
4.0
Jacob's Room kitabının da yazarı Jacob's Room ve Pazartesi ya da Salı kitaplarının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Varolma Anları kitabı Dünya Klasikleri, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi yayınevinden 2015 yılında 9786059799362 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Varolma Anları isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Varolma Anları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Virginia Woolf Kitapları
1900'lü yılların başında profesyonel olarak yazmaya başlayan ve döneminin en önemli eleştirmenlerinden biri olarak kabul edilen İngiliz yazar Virginia Woolf'un en iyi kitapları listelenmektedir.