up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları

1
Sarnıç
7.5
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Sarnıç kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarnıç isimli kitap 123 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarnıç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Mahalle Kahvesi
8.2
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahalle Kahvesi kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607182 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalle Kahvesi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahalle Kahvesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Havada Bulut
8.4
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havada Bulut kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053608493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havada Bulut isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Havada Bulut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Lüzumsuz Adam
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Lüzumsuz Adam kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lüzumsuz Adam isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lüzumsuz Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler
8.6
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Karganı Bağışla
10.0
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Karganı Bağışla kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750806315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karganı Bağışla isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Karganı Bağışla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Alemdağ'da Var Bir Yılan
8.6
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Alemdağ'da Var Bir Yılan kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789750805042 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alemdağ'da Var Bir Yılan isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alemdağ'da Var Bir Yılan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Mahkeme Kapısı
7.2
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahkeme Kapısı kitabı Öykü, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750803680 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahkeme Kapısı isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahkeme Kapısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Hikayecinin Kaderi
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Hikayecinin Kaderi kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750809804 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayecinin Kaderi isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hikayecinin Kaderi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Semaver
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Semaver kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789750805103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Semaver isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Semaver kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Şahmerdan
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Şahmerdan kitabı Öykü, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607731 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahmerdan isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şahmerdan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Şimdi Sevişme Vakti ve Diğer Şiirleri
9.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Şimdi Sevişme Vakti ve Diğer Şiirleri kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750805516 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şimdi Sevişme Vakti ve Diğer Şiirleri isimli kitap 91 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şimdi Sevişme Vakti ve Diğer Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Son Kuşlar
8.1
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Son Kuşlar kitabı Öykü, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053607199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kuşlar isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Kayıp Aranıyor
8.1
Semaver kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Kayıp Aranıyor kitabı Öykü, 100 Temel Eser türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053607465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Aranıyor isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Aranıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Birtakım İnsanlar
7.8
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Birtakım İnsanlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birtakım İnsanlar isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Birtakım İnsanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Havuz Başı
7.6
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havuz Başı kitabı Öykü (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havuz Başı isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Havuz Başı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Tüneldeki Çocuk
8.3
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Tüneldeki Çocuk kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053328056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tüneldeki Çocuk isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Tüneldeki Çocuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Büyüyen Eller
0.0
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Büyüyen Eller kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750812422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyüyen Eller isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Büyüyen Eller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kumpanya
6.5
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Kumpanya kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750804885 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumpanya isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kumpanya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları
Çağdaş Türk hikayeciliğinin öncülerinden biri olan yazar ve şair Sait Faik Abasıyanık'ın en iyi kitapları listelenmektedir.