up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar

1
Bir Ses Böler Geceyi
6.9
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Bir Ses Böler Geceyi kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897427 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Ses Böler Geceyi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Ses Böler Geceyi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Gün Olur Asra Bedel
8.3
Deve Gözü kitabının da yazarı Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınan Gün Olur Asra Bedel kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 1995 yılında 9789754370539 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gün Olur Asra Bedel isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gün Olur Asra Bedel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Rübab-ı Şikeste
9.5
Haluk'un Defteri kitabının da yazarı Tevfik Fikret tarafından kaleme alınan Rübab-ı Şikeste kitabı Osmanlı Türkçesi, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Salkımsöğüt Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756122327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rübab-ı Şikeste isimli kitap 289 sayfadan oluşuyor. Kitap Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Rübab-ı Şikeste kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Devrimci Öğretmenin Kıyımı (2 Cilt)
0.0
Atatürk ve Tam Bağımsızlık kitabının da yazarı Atatürk ve Tam Bağımsızlık ve Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı Seçimi Rejim Bunalımına ve Kötü Sonuçlarına Doğru Pupa Yelken Gidiş kitaplarının da yazarı Muammer Aksoy tarafından kaleme alınan Devrimci Öğretmenin Kıyımı (2 Cilt) kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gündoğan Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devrimci Öğretmenin Kıyımı (2 Cilt) isimli kitap 1280 sayfadan oluşuyor. Kitap Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devrimci Öğretmenin Kıyımı (2 Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı
8.7
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Frida Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786056291470 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Akkuş çevirmiştir. Kitap Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes - Dörtlerin Esrarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Zürafa Tozu
9.1
Fomenta kitabının da yazarı Erim Şişman tarafından kaleme alınan Zürafa Tozu kitabı Roman (Yerli), Yeraltı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Panama Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786055143855 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zürafa Tozu isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zürafa Tozu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yatmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar
Gün içinde kitap okumaya vakit ayıramıyorsanız da gece uyumadan önce mutlaka en azından birkaç sayfa kitap okumalısınız. İşte gece yatmadan önce okunabilecek kitaplar...