up
ara
ÜYELER
DİĞER

Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları

1
Aşk Köpekliktir
6.9
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Aşk Köpekliktir kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Köpekliktir isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Köpekliktir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Gece Yolu
8.9
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Gece Yolu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Yolu isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Solina Silahlı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
You and You and You
10.0
Milena Diye Bir Kız Sevdim kitabının da yazarı Per Nilsson tarafından kaleme alınan You and You and You kitabı Çeviri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Front Street Press yayınevinden 0 yılında 1-932425-19-5 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan You and You and You isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. You and You and You kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Much Ado About Nothing
10.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı Kış Masalı William Shakespeare ve A Midsummer Night's Dream kitaplarının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Much Ado About Nothing kitabı Eğitim, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Collins Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9780007902415 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Much Ado About Nothing isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Much Ado About Nothing kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Bir Gün
7.2
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Bir Gün kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Gün isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nalan Işık Çeper çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları
Türk ve dünya edebiyatının en çok okunan aşk kokulu romanları bu listede. Duygu yoğunluğu yaşamayı sevenler için romantizm dolu bir okuma keyfi sizi bekliyor.