up
ara
ÜYELER
DİĞER

Paris'te Geçen Kitaplar

1
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer
8.1
Ve İçinde Uyuyan Hazineyi Bulacaksın kitabının da yazarı Laurent Gounelle tarafından kaleme alınan Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055289317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Senden Önce Ben
8.5
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
3
Sisle Gelen Yolcu
9.0
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Sisle Gelen Yolcu kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050907148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sisle Gelen Yolcu isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sisle Gelen Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Paris'te Aşk
8.3
Anna ve Fransız Öpücüğü kitabının da yazarı Stephanie Perkins tarafından kaleme alınan Paris'te Aşk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arunas Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786054503360 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris'te Aşk isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Burcu Çelik çevirmiştir. Kitap Paris'te Geçen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Paris'te Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Mezarlarınıza Tüküreceğim
7.8
Vercoquin ve Plankton kitabının da yazarı Boris Vian tarafından kaleme alınan Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabı Roman, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758607303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezarlarınıza Tüküreceğim isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Paris'te Geçen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Paris'te Geçen Kitaplar
Paris'te aşk başadır. Olay örgüsü Paris'te geçen romanlar bu romantik listede. Paris tutkunlarının zevkle okuyacağı kitaplar.