up
ara
ÜYELER
DİĞER

Rahatsız Edici Kitaplar

1
İtiraflarım
8.4
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan İtiraflarım kitabı Roman, Deneme (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944184038 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İtiraflarım isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İhsan Özdemir çevirmiştir. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İtiraflarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
En Mavi Göz
7.9
Cennet kitabının da yazarı Toni Morrison tarafından kaleme alınan En Mavi Göz kitabı Kuzey Amerika, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 1993 yılında 9789755708805 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Mavi Göz isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. En Mavi Göz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Dostoyevski
10.0
Felsefe, Tarih, Edebiyat Üzerine kitabının da yazarı Felsefe, Tarih, Edebiyat Üzerine ve Batı Karşısında Milli Düşünce kitaplarının da yazarı İzzet Tanju tarafından kaleme alınan Dostoyevski kitabı Araştırma - İnceleme, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 1970 yılında 9789754376661 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dostoyevski isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dostoyevski kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Çilek Kızlar
5.4
Müebbet Aşk kitabının da yazarı Joyce Maynard tarafından kaleme alınan Çilek Kızlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789756006771 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çilek Kızlar isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çilek Kızlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Babam Öldüğünde Ağlamadım
7.9
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Iris Galey tarafından kaleme alınan Babam Öldüğünde Ağlamadım kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arion Basım Yayın yayınevinden 0 yılında 9789755710037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Babam Öldüğünde Ağlamadım isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Babam Öldüğünde Ağlamadım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rahatsız Edici Kitaplar
Okurken rahatsız edici bölümlere, tasvirlere ve olaylara rastladığınız ama bir türlü elinizden bırakamadığınız kitaplardır. O bölümler olmasaydı iyi mi olurdu yoksa gerekli miydi düşünürsünüz.