up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar

1
Yağmur Sonrası
8.9
Paristen Çiçeklerle kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yağmur Sonrası kitabı Roman (Çeviri), Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Sonrası isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmur Sonrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Dostluk Ekmeği
7.7
Umut Mevsimi kitabının da yazarı Darien Gee tarafından kaleme alınan Dostluk Ekmeği kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789759996635 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dostluk Ekmeği isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Simge Ölmez çevirmiştir. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dostluk Ekmeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Mart Menekşeleri
8.5
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Mart Menekşeleri kitabı Dram, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mart Menekşeleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihan Giray çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mart Menekşeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Küçük Mucizeler Dükkanı
7.6
Birbirinden farklı yaşamları olan 4 kadının hayatlarının birbirleri ile tanışmaları sonucu istedikleri hale gelmesi anlatılmaktadır.
5
Goriot Baba
7.6
Otuzunda Kadın kitabının da yazarı Honore de Balzac tarafından kaleme alınan Goriot Baba kitabı Fransız, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758440757 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Goriot Baba isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şerif Hulusi çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Goriot Baba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Düşünce Gücüyle Sorun Çözme
0.0
Duygusal İletişim ve Beden Dili ve Unvansız Liderlik kitaplarının da yazarı Orhan Erdem tarafından kaleme alınan Düşünce Gücüyle Sorun Çözme kitabı Düşünce, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786053845515 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşünce Gücüyle Sorun Çözme isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Deniz Tutkunlarının Okuması Gereken En İyi Denizcilik Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Düşünce Gücüyle Sorun Çözme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Şeytan Yemini
8.6
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Şeytan Yemini kitabı Roman, Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759913687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Yemini isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şevket Deniz çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Şeytan Yemini kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
En Son Yürekler Ölür
7.6
Birbirini çok seven bir kadınla adamın başlarından geçen trajik bir olayın ardından yaşanan, hayata tutunma çabaları, ilginç tesadüfler ve aşkın umulmadık bir şekilde yeniden ortaya çıkışı üzerine kurgulanmış etkileyici bir aşk hikayesi.
9
Lolita
8.4
Saydam Şeyler kitabının da yazarı Vladimir Nabokov tarafından kaleme alınan Lolita kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754701012 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lolita isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatih Özgüven çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lolita kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı)
9.3
Spiderman 2 - Filmin Öyküsü kitabının da yazarı Kate Egan tarafından kaleme alınan Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) kitabı Sinema, Sinema Filmleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055289041 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Gökkuşağını Yakalamak
6.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Kathleen Long tarafından kaleme alınan Gökkuşağını Yakalamak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759996666 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökkuşağını Yakalamak isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gökkuşağını Yakalamak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Yüreğim Seni Çok Sevdi
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar
Eşinize, kız arkadaşınıza veya annenize hediye edebileceğiniz, kadınların zevkle okuyacakları kitaplar listelenmektedir. Tam kadınlara yönelik kitaplar.