up
ara

Erkeklere Hediye Edilebilecek Kitaplar

1
Tehlikeli Oyunlar
9.3
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Tehlikeli Oyunlar kitabı Roman (Yerli), Kara Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1999 yılında 9789754702095 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tehlikeli Oyunlar isimli kitap 479 sayfadan oluşuyor. Kitap Tekrar Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tehlikeli Oyunlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Martı Jonathan Livingston
8.5
Bir martı sadece yemek için yaşar ama martı Jon özgür olabilmek, kendi sınırlarını aşabilmek için yaşıyor. Sürgün edilmesi pahasına bile olsa özgürlük isteğinden vazgeçmiyor ve sonunda amacına ulaşıyor.
3
Gün Olur Asra Bedel
8.4
Deve Gözü kitabının da yazarı Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınan Gün Olur Asra Bedel kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 1995 yılında 9789754370539 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gün Olur Asra Bedel isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gün Olur Asra Bedel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
İlahi Komedya
8.5
The Divine Comedy: Inferno kitabının da yazarı Dante Alighieri tarafından kaleme alınan İlahi Komedya kitabı Tiyatro Oyunu, Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1308 yılında 9789753296816 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlahi Komedya isimli kitap 976 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İlahi Komedya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ölümüne Sadakat
8.3
31 Şarkı kitabının da yazarı Nick Hornby tarafından kaleme alınan Ölümüne Sadakat kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789755702445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümüne Sadakat isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Defne Orhun çevirmiştir. Kitap Erkeklere Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölümüne Sadakat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Kumarbaz
8.2
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Kumarbaz kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053608288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumarbaz isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kumarbaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
İnce Memed 1 - 2 - 3 - 4
9.8
Bir Bulut Kaynıyor Bu Diyar Baştanbaşa - 4 kitabının da yazarı Yaşar Kemal tarafından kaleme alınan İnce Memed 1 - 2 - 3 - 4 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750824906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnce Memed 1 - 2 - 3 - 4 isimli kitap 2142 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka okunması gereken yerli kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İnce Memed 1 - 2 - 3 - 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Zeytindağı
7.5
Kurtuluş kitabının da yazarı Falih Rıfkı Atay tarafından kaleme alınan Zeytindağı kitabı Tarih, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756461075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zeytindağı isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zeytindağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Hellboy 
4. Cilt: Kıyametin Sağ Eli
8.0
Hellboy 5. Cilt: Fatih Kurtçuk Paranormal Vakalar Dedektifi ve Hellboy 2. Cilt: Şeytanı Uyandır kitaplarının da yazarı Mike Mignola tarafından kaleme alınan Hellboy 4. Cilt: Kıyametin Sağ Eli kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9799752730518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hellboy 4. Cilt: Kıyametin Sağ Eli isimli kitap 99 sayfadan oluşuyor. Kitap Erkeklere Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hellboy 4. Cilt: Kıyametin Sağ Eli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Çiçeklerin Tanrısı
8.1
İyi Dilekler Ülkesi kitabının da yazarı Hamdi Koç tarafından kaleme alınan Çiçeklerin Tanrısı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051111650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çiçeklerin Tanrısı isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitap Erkeklere Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çiçeklerin Tanrısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Erkeklere Hediye Edilebilecek Kitaplar
Daha çok erkeklere hitap eden, erkeklere hediye edilebilecek en güzel kitapları bu listede paylaşalım.