up
ara
ÜYELER
DİĞER

En Seksi Kitaplar

1
Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap
8.5
Sessizlik - Hush Hush Serisi 3. Kitap kitabının da yazarı Becca Fitzpatrick tarafından kaleme alınan Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054456000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kendimi Durduracak Değilim
9.0
Kaç Yıl Oldu? 2013 kitabının da yazarı Fırat Budacı tarafından kaleme alınan Kendimi Durduracak Değilim kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 1970 yılında 6054173044 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendimi Durduracak Değilim isimli kitap 315 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Kahkahalara Boğulacağınız Komik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kendimi Durduracak Değilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Juliette
8.0
Tanrıya Karşı Söylev kitabının da yazarı Tanrıya Karşı Söylev ve Aşkın Hazları kitaplarının da yazarı Marquis de Sade tarafından kaleme alınan Juliette kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Chiviyazıları Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055708481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Juliette isimli kitap 1008 sayfadan oluşuyor. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Juliette kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Sodom
7.5
Juliette kitabının da yazarı Marquis de Sade tarafından kaleme alınan Sodom kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Chiviyazıları Yayınevi yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sodom isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Birsel Uzma çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sodom kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ateşli Bilet
8.7
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ateşli Bilet kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Bilet isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Bilet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Tepeden Tırnağa
7.2
Dayanılmaz kitabının da yazarı Laura Reese tarafından kaleme alınan Tepeden Tırnağa kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786053845409 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tepeden Tırnağa isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Merve Duygun çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Tepeden Tırnağa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Sert Rock
8.5
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Sert Rock kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055358426 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sert Rock isimli kitap 427 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sert Rock kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Dayanılmaz
7.6
Tepeden Tırnağa kitabının da yazarı Laura Reese tarafından kaleme alınan Dayanılmaz kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053846215 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dayanılmaz isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Merve Duygun çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dayanılmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
80 Gün - Arzunun Rengi
4.3
80 Gün kitabının da yazarı Vina Jackson tarafından kaleme alınan 80 Gün - Arzunun Rengi kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786053430278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 80 Gün - Arzunun Rengi isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. 80 Gün - Arzunun Rengi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Karanlığın Elli Tonu
8.3
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Karanlığın Elli Tonu kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Elli Tonu isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Özgürlüğün Elli Tonu
8.6
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Haz
6.4
Beni Ararken kitabının da yazarı Seda Diker tarafından kaleme alınan Haz kitabı Cinsellik, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054994007 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haz isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Haz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Grinin Elli Tonu
7.5
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2133 yayınevinden 0 yılında 9786055289836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Tutkulu Notalar
7.6
Ateşli Bilet kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Tutkulu Notalar kitabı Aşk, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 97860553558365 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutkulu Notalar isimli kitap 431 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tutkulu Notalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Decameron
8.3
Andreucio da Perugia kitabının da yazarı Giovanni Boccaccio tarafından kaleme alınan Decameron kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2003 yılında 9789753297226 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Decameron isimli kitap 909 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Decameron kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Seksi Kitaplar
Erotizm içeren en romantik ve en seksi +18 kitapları bu listede paylaşıyoruz. Kimi zaman edepsiz, kimi zaman sınırları zorlayan fakat okurken elinizden bırakamayacağınız aşk dolu kitaplar.