up
ara
ÜYELER
DİĞER

İlham veren kitaplar

1
Nutuk
9.5
Atatürk'ün kaleme aldığı bu eser, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 15 -20 Ekim 1927 tarihleri arasında Ankara'da toplanan İkinci Kurultayı'nda 36, 5 saat süren ve altı günde okunan tarihi bir hitabeye dayanmaktadır. Bu sebeple Nutuk adını almıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş sürecini öğrenmek isteyenlerin mutlaka okuması gereken çok değerli bir belge niteliği taşımaktadır.
2
Arşın Gölgesindeki Genç
8.2
Geminin Neresindeyiz? kitabının da yazarı Nureddin Yıldız tarafından kaleme alınan Arşın Gölgesindeki Genç kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tahlil Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055271114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arşın Gölgesindeki Genç isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Arşın Gölgesindeki Genç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Kafkas Esiri
10.0
Çocukluğum ve Kroyçer Sonat - İnsan Ne ile Yaşar? kitaplarının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Kafkas Esiri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yaba Yayınları yayınevinden 1970 yılında 2880000059073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kafkas Esiri isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Oğuz Peltek çevirmiştir. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kafkas Esiri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Yaban
8.1
Kiralık Konak kitabının da yazarı Yakup Kadri Karaosmanoğlu tarafından kaleme alınan Yaban kitabı Aydınlanma, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754700060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaban isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yaban kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Öyküler
9.1
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Öyküler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750506468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öyküler isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1
9.6
The Desert Spear kitabının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Dengiz çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Son Hazaryalı
0.0
Rüstem Paşa ve Sarı Selim kitaplarının da yazarı Cahit Ülkü tarafından kaleme alınan Son Hazaryalı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751020444 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Hazaryalı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Hazaryalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Utopia
8.3
utopia kitabının da yazarı Thomas More tarafından kaleme alınan Utopia kitabı Felsefe, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754587395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Utopia isimli kitap 241 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Utopia kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Genel Muhasebe Uygulamaları
Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler
0.0
Finansal Muhasebe ve Sermaye Piyasası Analizleri ve Portföy Yönetimi kitaplarının da yazarı Mehmet Civan tarafından kaleme alınan Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - İktisat - İşletme - Muhasebe Uygulamaları yayınevinden 1970 yılında 9789752590946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler isimli kitap 580 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Genel Muhasebe Uygulamaları Tekdüzen Muhasebe Sistemi ve Standartlara Uygun Örnekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Pozitif Gücün Büyüsü
İçinizdeki Gücü Keşfedin
7.9
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları kitabının da yazarı Louise L. Hay tarafından kaleme alınan Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944983419 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pozitif Gücün Büyüsü İçinizdeki Gücü Keşfedin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
İşte Hayat
8.4
Şimdi Düğün Zamanı kitabının da yazarı İpek Ongun tarafından kaleme alınan İşte Hayat kitabı Roman (Yerli), Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054560882 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşte Hayat isimli kitap 486 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İşte Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
El- Fethu'r Rabbani (Ciltli)
9.4
Risaleler kitabının da yazarı Abdülkadir Geylani tarafından kaleme alınan El- Fethu'r Rabbani (Ciltli) kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gelenek Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756138533 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan El- Fethu'r Rabbani (Ciltli) isimli kitap 405 sayfadan oluşuyor. Kitap Defalarca Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. El- Fethu'r Rabbani (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İlham veren kitaplar
Hayal gücünüzü geliştiren, problemlerinizi çözmenize yardımcı olan, farklı ve yaratıcı fikirler üretmenize destek olan fikir ve ilham veren kitaplar bu listede yer almaktadır.