up
ara
ÜYELER
DİĞER

Y Neslinin Klasikleri

1
Benim Hüzünlü Orospularım
7.7
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Benim Hüzünlü Orospularım kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789750705243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Hüzünlü Orospularım isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Y Neslinin Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Benim Hüzünlü Orospularım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
3
Üzüm Dalları Güneş ve Güz
9.0
Nehir Yolcusu kitabının da yazarı Doğuş Kökarttı tarafından kaleme alınan Üzüm Dalları Güneş ve Güz kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İkinci Adam Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051284378 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üzüm Dalları Güneş ve Güz isimli kitap 74 sayfadan oluşuyor. Kitap Y Neslinin Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Üzüm Dalları Güneş ve Güz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Çok Bi Çocuk
8.1
Düzünden kitabının da yazarı Can Yücel tarafından kaleme alınan Çok Bi Çocuk kitabı Şiir (Yerli) , Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053600589 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çok Bi Çocuk isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitap Y Neslinin Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Çok Bi Çocuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Y Neslinin Klasikleri
Y kuşağı, 1980-1999 yılları arasında doğmuş olan insanları kapsamaktadır. Bu kuşakta doğanların klasik olarak gördükleri, en çok okudukları kitapları bu listede paylaşalım. Lütfen listeye kitap eklerken gerçekçi olunuz.