up
ara
ÜYELER
DİĞER

Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları

1
Yeniay
7.3
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Dracula
8.4
Ölüyü Uyandırma kitabının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan Dracula kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 0 yılında 9786055813468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dracula isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alev Er çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dracula kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar
6.9
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 6054263769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar isimli kitap 584 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Seçilmiş - Geleceği Gören
7.0
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Geleceği Gören kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2010 yılında 9789752543942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Geleceği Gören isimli kitap 213 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Geleceği Gören kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Seçilmiş - Ölülerle Konuşan
7.7
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Ölülerle Konuşan kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2010 yılında 9789752544048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Ölülerle Konuşan isimli kitap 206 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Ölülerle Konuşan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
İhanet - Gece Evi 2. Kitap
7.8
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786055943868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhanet - Gece Evi 2. Kitap isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
İşaret - Gece Evi 1. Kitap
7.4
İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786055943783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşaret - Gece Evi 1. Kitap isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Gececiler - Gizli Saat
8.0
Güzeller kitabının da yazarı Scott Westerfeld tarafından kaleme alınan Gececiler - Gizli Saat kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9786050058093 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gececiler - Gizli Saat isimli kitap 348 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye barbaros bostan çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gececiler - Gizli Saat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Gececiler - Karanlığa Dokunmak
8.0
Güzeller kitabının da yazarı Scott Westerfeld tarafından kaleme alınan Gececiler - Karanlığa Dokunmak kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786054228355 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gececiler - Karanlığa Dokunmak isimli kitap 372 sayfadan oluşuyor. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gececiler - Karanlığa Dokunmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Gececiler - Mavi Öğlen
8.0
Güzeller kitabının da yazarı Scott Westerfeld tarafından kaleme alınan Gececiler - Mavi Öğlen kitabı Gerilim, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054560653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gececiler - Mavi Öğlen isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye barbaros bostan çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gececiler - Mavi Öğlen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Seçilmiş - Beyin Okuyan
7.2
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Beyin Okuyan kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2009 yılında 9789752543935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Beyin Okuyan isimli kitap 221 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Gül çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Beyin Okuyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Seçilmiş - Beden Hırsızı
7.0
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Beden Hırsızı kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2009 yılında 9789752543317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Beden Hırsızı isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Beden Hırsızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap
7.5
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap kitabı Macera, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786054263011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Seçilmiş - Bilinmeyen
7.1
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Bilinmeyen kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 0 yılında 9789752544512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Bilinmeyen isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Gül Seçer çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Bilinmeyen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Seçilmiş - Görünmeyen
7.3
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Görünmeyen kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 0 yılında 9789752544505 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Görünmeyen isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Görünmeyen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Yanmış - Gece Evi 7. Kitap
7.5
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Yanmış - Gece Evi 7. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054263646 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yanmış - Gece Evi 7. Kitap isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yanmış - Gece Evi 7. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Saklanmış - Gece Evi 10. Kitap
7.7
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Saklanmış - Gece Evi 10. Kitap kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786053430094 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saklanmış - Gece Evi 10. Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Saklanmış - Gece Evi 10. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Vahşi - Gece Evi 4. Kitap
7.4
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Vahşi - Gece Evi 4. Kitap kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786054263134 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi - Gece Evi 4. Kitap isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Vahşi - Gece Evi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak
7.4
Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055360405 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık
7.3
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak ve Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitaplarının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık kitabı Vampir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786054456192 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Berna Sirman çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir kitaplarını bu listede topluyoruz.