up
ara
ÜYELER
DİĞER

Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları

1
Yeniay
7.3
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kanbağı
8.9
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Kanbağı kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054560226 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kanbağı isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kanbağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Mezarla Randevu
8.9
Kızıl Damla kitabının da yazarı Jeaniene Frost tarafından kaleme alınan Mezarla Randevu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054228973 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezarla Randevu isimli kitap 447 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Karaosmanoğlu çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mezarla Randevu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Tek Ayağı Mezarda
8.6
Kızıl Damla kitabının da yazarı Jeaniene Frost tarafından kaleme alınan Tek Ayağı Mezarda kitabı Fantastik, Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054228980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tek Ayağı Mezarda isimli kitap 390 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Karaosmanoğlu çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tek Ayağı Mezarda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Mavi Büyü
9.5
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Mavi Büyü kitabı Gençlik, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051423272 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Büyü isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Mavi Büyü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yakut Çember
9.7
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Yakut Çember kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051426990 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakut Çember isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Nihan Akbaş, Yeliz Üslü çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yakut Çember kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gümüş Gölgeler
9.6
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Gümüş Gölgeler kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051425498 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gümüş Gölgeler isimli kitap 385 sayfadan oluşuyor. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gümüş Gölgeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Ateşli Kalp
9.0
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Ateşli Kalp kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051424583 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Kalp isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Kalp kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Son Fedakarlık - Vampir Akademisi 6
8.8
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Son Fedakarlık - Vampir Akademisi 6 kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054377923 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Fedakarlık - Vampir Akademisi 6 isimli kitap 568 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Fedakarlık - Vampir Akademisi 6 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Buz Öpücük
8.3
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Buz Öpücük kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054228461 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Buz Öpücük isimli kitap 345 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Buz Öpücük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4
8.7
Altın Zambak kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054377350 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Gölge Öpücük - Vampir Akademisi 3
8.6
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Gölge Öpücük - Vampir Akademisi 3 kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054377008 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölge Öpücük - Vampir Akademisi 3 isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yeliz Üslü çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölge Öpücük - Vampir Akademisi 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Buz Öpücük - Vampir Akademisi 2
8.1
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Buz Öpücük - Vampir Akademisi 2 kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Buz Öpücük - Vampir Akademisi 2 isimli kitap 345 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Buz Öpücük - Vampir Akademisi 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Altın Zambak
8.7
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Altın Zambak kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051420905 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Altın Zambak isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Altın Zambak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar
6.9
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 6054263769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar isimli kitap 584 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Seçilmiş - Beyin Okuyan
7.2
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Beyin Okuyan kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2009 yılında 9789752543935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Beyin Okuyan isimli kitap 221 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Gül çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Beyin Okuyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Suçlu Zevkler
9.0
Leoparadam Micah kitabının da yazarı Laurell K. Hamilton tarafından kaleme alınan Suçlu Zevkler kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9759758733326 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suçlu Zevkler isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Süğlün çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Suçlu Zevkler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Seçilmiş - Beden Hırsızı
7.0
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Beden Hırsızı kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2009 yılında 9789752543317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Beden Hırsızı isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Beden Hırsızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap
7.5
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap kitabı Macera, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786054263011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Gece Evi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Seçilmiş - Bilinmeyen
7.1
Replika 2 Amy'nin Peşinde kitabının da yazarı Marilyn Kaye tarafından kaleme alınan Seçilmiş - Bilinmeyen kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 0 yılında 9789752544512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş - Bilinmeyen isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Gül Seçer çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçilmiş - Bilinmeyen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir kitaplarını bu listede topluyoruz.