up
ara
ÜYELER
DİĞER

Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları

161
Vampir Akademisi
7.9
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Vampir Akademisi kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054228034 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Akademisi isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yeliz Üslü çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vampir Akademisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
162
Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3. Kitap
8.2
Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Rachel Caine tarafından kaleme alınan Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054377077 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3. Kitap isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yeliz Üslü çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Geceyarısı Çıkmazı - Morganville Vampirleri Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
163
Geceyarısı Kavşağı
0.0
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap ve Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitaplarının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Geceyarısı Kavşağı kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053040569 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geceyarısı Kavşağı isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Beril T. Uğur çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Geceyarısı Kavşağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
164
Tuzak Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 12.Kitap
10.0
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap ve Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitaplarının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Tuzak Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 12.Kitap kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051428666 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tuzak Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 12.Kitap isimli kitap 417 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Deniz Evliyagil çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Tuzak Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 12.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
165
Acı Kan - Morganville Vampirleri - Kitap 13
7.0
Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap ve Karmaşanın Efendisi - Morganville Vampirleri Serisi 5. Kitap kitaplarının da yazarı Rachel Caine tarafından kaleme alınan Acı Kan - Morganville Vampirleri - Kitap 13 kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786051425283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acı Kan - Morganville Vampirleri - Kitap 13 isimli kitap 454 sayfadan oluşuyor. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Acı Kan - Morganville Vampirleri - Kitap 13 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir kitaplarını bu listede topluyoruz.