up
ara

Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları

161
Vampir Lestat
8.6
Beden Hırsızı ve Vittorio kitaplarının da yazarı Anne Rice tarafından kaleme alınan Vampir Lestat kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turkuvaz yayınevinden 2009 yılında 9786054069934 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Lestat isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kıvanç Güney çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vampir Lestat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
162
Son Nefes - Morganville Vampirleri Serisi 11. Kitap
8.0
Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap ve Karmaşanın Efendisi - Morganville Vampirleri Serisi 5. Kitap kitaplarının da yazarı Rachel Caine tarafından kaleme alınan Son Nefes - Morganville Vampirleri Serisi 11. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786051423630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Nefes - Morganville Vampirleri Serisi 11. Kitap isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Evrim Şolpan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Nefes - Morganville Vampirleri Serisi 11. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir kitaplarını bu listede topluyoruz.