up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları

221
Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
222
Hayat Evde Başlar
5.0
Hayat Evde Başlar kitabının da yazarı Gözde Erdoğan tarafından kaleme alınan Hayat Evde Başlar kitabı Çocuk Eğitimi, Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053848493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Evde Başlar isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayat Evde Başlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
223
Yeniay
7.3
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
224
Ayın En Çıplak Günü
6.7
İstanbullular (Özel Baskı) kitabının da yazarı Buket Uzuner tarafından kaleme alınan Ayın En Çıplak Günü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752890596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayın En Çıplak Günü isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ayın En Çıplak Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
225
Şafak Vakti
7.9
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Şafak Vakti kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821551 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şafak Vakti isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şafak Vakti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
226
Efsane Tanrıçası - Tanrıça Serisi 7. Kitap
7.1
Gül Tanrıçası - Tanrıça Serisi 4. Kitap kitabının da yazarı P. C. Cast tarafından kaleme alınan Efsane Tanrıçası - Tanrıça Serisi 7. Kitap kitabı Gerilim, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431510 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Efsane Tanrıçası - Tanrıça Serisi 7. Kitap isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gizem Onat çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Efsane Tanrıçası - Tanrıça Serisi 7. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
227
Tutulma
7.6
Seattle bir dizi seri cinayetle çalkalanmaktadır. Bella tüm bu karmaşanın içinde Edward ve Jacob arasında seçim yapmak zorunda kalır.
228
Yüreğim Seni Çok Sevdi
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
229
İlik
7.7
Fırsatçı kitabının da yazarı Tarryn Fisher tarafından kaleme alınan İlik kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786055175979 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlik isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Görkem Mercan çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
230
Elveda Alyoşa
7.5
Savaş Çağı Umut Çağı kitabının da yazarı Oya Baydar tarafından kaleme alınan Elveda Alyoşa kitabı Sait Faik Öykü Ödülü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755103181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elveda Alyoşa isimli kitap 171 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Elveda Alyoşa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
231
Oyun
6.8
Kara Kule VII: Kule kitabının da yazarı Stephen King tarafından kaleme alınan Oyun kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789754054293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyun isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gönül Suveren çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oyun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 12
En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları
Hem Türk edebiyatının hem de Dünya edebiyatının en önemli kadın yazarları tarafından kaleme alınmış mutlaka okunması gereken en iyi kitapları bu listede paylaşıyoruz.