up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kapağında Tren Resmi Olan Kitaplar

1
Hep Senin Yanındayım
7.9
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Hep Senin Yanındayım kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944820738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hep Senin Yanındayım isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meryem KUTLU çevirmiştir. Kitap Kapağında Tren Resmi Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hep Senin Yanındayım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Sevmek Her Şeydir
8.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Bahi Apaydın tarafından kaleme alınan Sevmek Her Şeydir kitabı Öykü, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054308033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevmek Her Şeydir isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitap Kapağında Tren Resmi Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sevmek Her Şeydir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Nefes Nefese
8.2
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Nefes Nefese kitabı Roman (Yerli), Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789752894532 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nefes Nefese isimli kitap 372 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Nefes Nefese kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Rumeli'den Anadolu'ya Bir Göçmen Kızı
8.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Nurişah Kim tarafından kaleme alınan Rumeli'den Anadolu'ya Bir Göçmen Kızı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2014 yılında 9789752110748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rumeli'den Anadolu'ya Bir Göçmen Kızı isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Kapağında Tren Resmi Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Rumeli'den Anadolu'ya Bir Göçmen Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kapağında Tren Resmi Olan Kitaplar
Kapağında tren resmi veya figürü olan kitaplar, kapak tasarımı hastaları için bu listeye toplandı.