up
ara
ÜYELER
DİĞER

En iyi şiirler ve şairler

1
Orhan Veli Bütün Şiirleri
9.0
Sakın Şaşırma (Ciltli) kitabının da yazarı Orhan Veli Kanık tarafından kaleme alınan Orhan Veli Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750805288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orhan Veli Bütün Şiirleri isimli kitap 247 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Orhan Veli Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Hasretinden Prangalar Eskittim
9.2
Leylim Leylim kitabının da yazarı Ahmed Arif tarafından kaleme alınan Hasretinden Prangalar Eskittim kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753426527 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasretinden Prangalar Eskittim isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının En İyi Şiir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hasretinden Prangalar Eskittim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri
9.2
Üstü Kalsın kitabının da yazarı Cemal Süreya tarafından kaleme alınan Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , İkinci Yeni türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789753634564 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Ben Sana Mecburum
8.7
Allahın Süngüleri - Reis Paşa kitabının da yazarı Attila İlhan tarafından kaleme alınan Ben Sana Mecburum kitabı Şiir (Yerli) , Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754584141 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ben Sana Mecburum isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Ben Sana Mecburum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Çile
9.2
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Çile kitabı Şiir, Cumhuriyet Dönemi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758180127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çile isimli kitap 497 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Çile kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Üstü Kalsın
8.8
Günübirlikler Toplu Yazılar 2 kitabının da yazarı Cemal Süreya tarafından kaleme alınan Üstü Kalsın kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750814440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üstü Kalsın isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Üstü Kalsın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Büyük Saat - Bütün Şiirleri
9.2
Korkulu Ustalık kitabının da yazarı Turgut Uyar tarafından kaleme alınan Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750803376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Saat - Bütün Şiirleri isimli kitap 644 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Şiirler
9.7
İpek Yolundan Afganistan’a kitabının da yazarı Erdem Bayazıt tarafından kaleme alınan Şiirler kitabı Cumhuriyet Dönemi, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753550208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şiirler isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Şiirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Ah'lar Ağacı
9.0
Grapon Kağıtları kitabının da yazarı Didem Madak tarafından kaleme alınan Ah'lar Ağacı kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789753428750 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ah'lar Ağacı isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Ah'lar Ağacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Grapon Kağıtları
8.6
Ah'lar Ağacı kitabının da yazarı Didem Madak tarafından kaleme alınan Grapon Kağıtları kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753428767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grapon Kağıtları isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Grapon Kağıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Erbain
8.8
Of Not Being a Jew (Ciltli) kitabının da yazarı İsmet Özel tarafından kaleme alınan Erbain kitabı Şiir, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tiyo Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786056323942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erbain isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Erbain kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Göğe Bakma Durağı
8.6
Turgut Uyar'ın seçme şiirlerinden oluşan bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.
13
Kim Bağışlayacak Beni
9.3
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Kim Bağışlayacak Beni kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kim Bağışlayacak Beni isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kim Bağışlayacak Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Yalnızlık Paylaşılmaz
8.8
Hidim kitabının da yazarı Özdemir Asaf tarafından kaleme alınan Yalnızlık Paylaşılmaz kitabı Cumhuriyet Dönemi, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750828928 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnızlık Paylaşılmaz isimli kitap 118 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Yalnızlık Paylaşılmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Ağır Misafir
8.3
Tüfeksiz Hareketler kitabının da yazarı İbrahim Tenekeci tarafından kaleme alınan Ağır Misafir kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Profil Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789759961749 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ağır Misafir isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Ağır Misafir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Bütün Şiirleri - Dağlar ve Rüzgar, Kurbağanın Serenadı, Öteki Şiirler
8.5
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Bütün Şiirleri - Dağlar ve Rüzgar, Kurbağanın Serenadı, Öteki Şiirler kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753639019 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Şiirleri - Dağlar ve Rüzgar, Kurbağanın Serenadı, Öteki Şiirler isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Bütün Şiirleri - Dağlar ve Rüzgar, Kurbağanın Serenadı, Öteki Şiirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Hüznün İsyan Olur
8.6
Sulara mı Yazıldı kitabının da yazarı Ahmet Telli tarafından kaleme alınan Hüznün İsyan Olur kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752891432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hüznün İsyan Olur isimli kitap 83 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Hüznün İsyan Olur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Üzerime Alındım Seni
9.7
Şuursuz kitabının da yazarı Selim Akgün tarafından kaleme alınan Üzerime Alındım Seni kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İkinci Adam Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051283838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üzerime Alındım Seni isimli kitap 98 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Üzerime Alındım Seni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Antik Acılar
8.2
Bir Çift Ayakkabı kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Antik Acılar kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944887571 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antik Acılar isimli kitap 55 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Antik Acılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Dokuza Kadar On
8.8
Hidim kitabının da yazarı Özdemir Asaf tarafından kaleme alınan Dokuza Kadar On kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750817779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuza Kadar On isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Dokuza Kadar On kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
En iyi şiirler ve şairler
En iyi şairlerin en iyi şiir kitapları, derleme en iyi şiirler bu kitaplarda. Şiir severlerin mutlaka edinmesi ve okuması gereken şiir kitapları.