up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar

1
Çocuk Kalbi
8.7
İstanbul kitabının da yazarı Edmondo De Amicis tarafından kaleme alınan Çocuk Kalbi kitabı Anı, Hatıra, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yalçın Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754880090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuk Kalbi isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Aydın, Nurhan Özaltın çevirmiştir. Kitap Çocuklarıma Bırakmak İstediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocuk Kalbi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Şeker Portakalı
9.1
Şeker Portakalı, fakirliği, açlığı ve çaresizliği küçük bir çocuğun bakış açısıyla anlatan, Jose Mauro de Vasconcelos'ın en bilinen romanıdır.
3
Bir Şeftali Bin Şeftali
9.0
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Şeftali Bin Şeftali kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şeftali Bin Şeftali isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Canefe çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Şeftali Bin Şeftali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Küçük Kara Balık
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Aynanın İçinden
9.3
Sylvie ve Bruno ve Snark'ı Avlamak kitaplarının da yazarı Lewis Carroll tarafından kaleme alınan Aynanın İçinden kitabı Çocuk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750700453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynanın İçinden isimli kitap 149 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tomris Uyar çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aynanın İçinden kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3
9.0
Aslan Kral Kork kitabının da yazarı Süleyman Bulut tarafından kaleme alınan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750717765 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Küçük Ağaç'ın Eğitimi
8.5
Öç Günlüğü (2 Kitap Takım) kitabının da yazarı Forrest Carter tarafından kaleme alınan Küçük Ağaç'ın Eğitimi kitabı Anı, Hatıra, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789754680942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Ağaç'ın Eğitimi isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şen Süer Kaya çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Ağaç'ın Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Pippi Uzunçorap
9.0
Yaramazlık Şampiyonu Zozo ve Pippi Kurrekurredut Adasında kitaplarının da yazarı Astrid Lindgren tarafından kaleme alınan Pippi Uzunçorap kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786050902358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pippi Uzunçorap isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pippi Uzunçorap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Denizler Altında Yirmi Bin Fersah
8.5
Karpatlar Şatosu kitabının da yazarı Jules Verne tarafından kaleme alınan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758725021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Bilim Kurgu kitapları listesinde de yeralmaktadır. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
9.1
Dev Şeftali kitabının da yazarı Roald Dahl tarafından kaleme alınan Charlie'nin Çikolata Fabrikası kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789755100982 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Charlie'nin Çikolata Fabrikası isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Makbel Oytay çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Charlie'nin Çikolata Fabrikası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Beyaz Diş
8.2
Kitapta, insanların yanında yaşamaya başlayan vahşi bir köpeğin ilk başlarda vahşileşmesi, kendi doğasını keşfetmesi ve sonra en son sahibinin sevgisi ve merhameti karşısında evcilleşmesini anlatılır.
12
Gümüş Sandalye - Narnia Günlükleri 6. Kitap
7.8
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Gümüş Sandalye - Narnia Günlükleri 6. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gümüş Sandalye - Narnia Günlükleri 6. Kitap isimli kitap 241 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gümüş Sandalye - Narnia Günlükleri 6. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Mutlu Prens
9.0
Narlı Ev kitabının da yazarı Oscar Wilde tarafından kaleme alınan Mutlu Prens kitabı Roman (Çeviri), Çocuk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750711701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutlu Prens isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hitap Eden Şaheser Niteliğinde Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutlu Prens kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu - Narnia Günlükleri 5. Kitap
8.7
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu - Narnia Günlükleri 5. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu - Narnia Günlükleri 5. Kitap isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu - Narnia Günlükleri 5. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Masal Masal İçinde
8.5
Kahramanları Padişah ve Vezir olan birbirine bağlı beş masal ve alınacak çeşitli dersler. Polisiye yazarı Ahmet Ümit'in annesinden dinlediği, okurlarıyla buluşturduğu masallar.
16
Küçük Prens
9.2
Gezegenler arası seyahate çıkan Küçük Prens , dünyadan geçerken dünyayı ve insanları bir çocuğun hayal dünyasının enginliğiyle anlatır.
17
Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
18
At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap
8.5
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910433 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap
9.0
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789759910334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 2
9.7
Kafkasya Yazıları Tarih Edebiyat Kültür Sanat Dosyası Sayı: 5 kitabının da yazarı Derleme tarafından kaleme alınan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 2 kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750710803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 2 isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler - 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar
Çocuğunuza kitap hediye etmek istiyorsanız bu listeye mutlaka göz atın. Çocuklara hediye edilebilecek en iyi kitaplar burada.