up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar

1
Sol Ayağım
8.7
Christy Brown, doğuştan beyin felci olan, tekerlekli sandalyeye mahkum bir çocuktur. Bir gün sol ayağının felçten etkilenmediğini fark eder ve hayatı değişir.
2
Yazma Sanatı
9.4
Kara Kule VII: Kule kitabının da yazarı Stephen King tarafından kaleme alınan Yazma Sanatı kitabı Deneme, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752108370 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yazma Sanatı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yazma Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Gölgeleri Öldürmek
5.3
Kadın Genleri ve Deniz Kızları Şarkı Söylüyor kitaplarının da yazarı Val McDermid tarafından kaleme alınan Gölgeleri Öldürmek kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9789759915919 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgeleri Öldürmek isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölgeleri Öldürmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Araz
7.7
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Araz kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054455515 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araz isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Araz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Mitologya
8.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Edith Hamilton tarafından kaleme alınan Mitologya kitabı Din, Mitoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789754344097 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mitologya isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ülkü Tamer çevirmiştir. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mitologya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Şizofreni Yalnız Oynanmaz
8.7
Aşk ve Acı kitabının da yazarı Rahmi Vidinlioğlu tarafından kaleme alınan Şizofreni Yalnız Oynanmaz kitabı Roman, Şizofreni türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756070208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şizofreni Yalnız Oynanmaz isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şizofreni Yalnız Oynanmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Kalbimin Kızıl Saçlı Bacısı Piraye
8.6
İhanet Geliyorum Der mi? kitabının da yazarı Tuna Serim tarafından kaleme alınan Kalbimin Kızıl Saçlı Bacısı Piraye kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055422820 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbimin Kızıl Saçlı Bacısı Piraye isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kalbimin Kızıl Saçlı Bacısı Piraye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Eleştirel Okuma
8.3
Erdemin Başı Dil Türkçemiz Üzerine Konuşmalar kitabının da yazarı Emin Özdemir tarafından kaleme alınan Eleştirel Okuma kitabı Araştırma - İnceleme, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754949162 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eleştirel Okuma isimli kitap 226 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eleştirel Okuma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Öykü Yazma Teknikleri
7.8
İletişim ve Edebiyat kitabının da yazarı İletişim ve Edebiyat ve Şiir Sanatı kitaplarının da yazarı Salih Bolat tarafından kaleme alınan Öykü Yazma Teknikleri kitabı Akademik, Yazarlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789754342970 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öykü Yazma Teknikleri isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Öykü Yazma Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
A Game Of Thrones: Taht Oyunları 2. Cilt
9.8
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt ve A Storm Of Swords 2: Blood and Gold kitaplarının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Taht Oyunları 2. Cilt kitabı Fantastik, Çizgi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2013 yılında 9786055381882 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Taht Oyunları 2. Cilt isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Deniz Candaş çevirmiştir. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Taht Oyunları 2. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar
Yazarlar kendilerini geliştirmek için daima çok okumalıdır. Yazarların ve yazar adaylarının okuması gereken kitapları bu listede paylaşıyoruz.