up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları

161
Hayallerim Senin Yokluğun
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Nora Akın tarafından kaleme alınan Hayallerim Senin Yokluğun kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uğur Tuna Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059016629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayallerim Senin Yokluğun isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hayallerim Senin Yokluğun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
162
Korkma Kalbim
7.9
Soğuk Kahve kitabının da yazarı Ahmet Batman tarafından kaleme alınan Korkma Kalbim kitabı Deneme (Yerli) , Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053110514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkma Kalbim isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunması Gereken Dini Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korkma Kalbim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
163
Eyvallah
7.5
Elif Gibi Sevmek kitabının da yazarı Hikmet Anıl Öztekin tarafından kaleme alınan Eyvallah kitabı İslam, Tasavvuf türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053848745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eyvallah isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Eyvallah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9
Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları
Herkesin okuması ve kitaplığında bulundurması gerektiğini düşündüğümüz hazine değerindeki en iyi edebiyat kitaplarını bu listede paylaşıyoruz.