up
ara
ÜYELER
DİĞER

Okuyup Ders Alınması Gereken Başarı Hikayeleri

1
Cesaret Veren Başarı Öyküleri
5.6
Bunları Biliyor muydunuz? kitabının da yazarı Zeki Kanmaz tarafından kaleme alınan Cesaret Veren Başarı Öyküleri kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 0 yılında 9789752544222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cesaret Veren Başarı Öyküleri isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuyup Ders Alınması Gereken Başarı Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Cesaret Veren Başarı Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Ferrari'sini Satan Bilge
6.8
Unvansız Lider kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Ferrari'sini Satan Bilge kitabı Kişisel Gelişim, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054263783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ferrari'sini Satan Bilge isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz Gülerkaya çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ferrari'sini Satan Bilge kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Mesajınız Var!
7.3
Hayatın Altın Bileti kitabının da yazarı Brendon Burchard tarafından kaleme alınan Mesajınız Var! kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786055420130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mesajınız Var! isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Başarının Sırları Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mesajınız Var! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Sol Ayağım
8.7
Christy Brown, doğuştan beyin felci olan, tekerlekli sandalyeye mahkum bir çocuktur. Bir gün sol ayağının felçten etkilenmediğini fark eder ve hayatı değişir.
5
Simyacı
8.5
Paulo Coelho'nun kaleme almış olduğu, kişisel gelişim kitabı da diyebileceğimiz Simyacı romanı, dünyanın en çok satan kitaplarından biridir. Çoban Santiago'nun hayatını anlatan kitap, hayata dair felsefi mesajlar da içeriyor.
Okuyup Ders Alınması Gereken Başarı Hikayeleri
Başarılara imza atmış kişilerin hayat hikayeleri, başarıya nasıl ulaştıkları ve kendi prensiplerinin anlatıldığı biyografi, otobiyografi veya araştırma niteliğinde kitaplar için listedir.