up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Zamanların En Kötü Kitapları

1
Bukre
6.6
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Bukre kitabı Aşk Romanı, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054771738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bukre isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bukre kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç
8.1
Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabının da yazarı Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç ve Tapınak Fahişeleri Başkomser Nevzat 2 kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789752899445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç isimli kitap 81 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç
7.5
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç ve Tapınak Fahişeleri Başkomser Nevzat 2 kitaplarının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752899438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Çiçekçinin Ölümü - Gülgeç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika
8.2
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752899452 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika isimli kitap 65 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başkomser Nevzat: Davulcu Davut'u Kim Öldürdü? - Aptülika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Agatha'nın Anahtarı
7.3
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Agatha'nın Anahtarı kitabı Roman (Yerli), Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Agatha'nın Anahtarı isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Agatha'nın Anahtarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
İnsan Ruhunun Haritası
7.7
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan İnsan Ruhunun Haritası kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897533 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Ruhunun Haritası isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İnsan Ruhunun Haritası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Bab-ı Esrar
8.1
Mevlana ile Şems-i Tebrizi arasındaki ilişkiyi anlayabileceğiniz cinayetle bağdaştırılan bir roman.
8
Bab-ı Esrar
8.1
Mevlana ile Şems-i Tebrizi arasındaki ilişkiyi anlayabileceğiniz cinayetle bağdaştırılan bir roman.
9
Aşk Köpekliktir
6.9
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Aşk Köpekliktir kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789752897434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Köpekliktir isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Büyüsüne Kapılacağınız En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Köpekliktir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
İnsan Ruhunun Haritası
7.7
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan İnsan Ruhunun Haritası kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897533 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Ruhunun Haritası isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İnsan Ruhunun Haritası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Soğuk Kahve
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
12
Sabah Uykum
7.3
Soğuk Kahve kitabıyla ünlenen Ahmet Batman'ın ikinci kitabıdır. Bu kitabında da aşk üzerine yazılmış kısa sözler ve denemeler bulunuyor.
13
Zargana
8.2
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Zargana kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914899 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zargana isimli kitap 205 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zargana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Piç
8.4
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Piç kitabı Roman (Yerli), Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914943 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piç isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Dönüş
7.4
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Dönüş kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9789751415622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dönüş isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitap Öne Çıkan LGBT Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Ziyan
8.9
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Ziyan kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051113302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ziyan isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ziyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Azil
8.6
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Azil kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917975 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Azil isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Azil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Malafa
7.8
Kinyas ve Kayra kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Malafa kitabı Roman (Yerli), Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2005 yılında 9789759914981 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Malafa isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Malafa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kinyas ve Kayra
8.7
Hayata karşı kin ve nefretle dolu olan, suç ve şiddete eğilimli iki arkadaş olan Kinyas ve Kayra'nın Afrika, Amerika ve Türkiye'de geçen hayat hikayeleri anlatılmaktadır.
20
Kinyas ve Kayra
8.7
Hayata karşı kin ve nefretle dolu olan, suç ve şiddete eğilimli iki arkadaş olan Kinyas ve Kayra'nın Afrika, Amerika ve Türkiye'de geçen hayat hikayeleri anlatılmaktadır.
/ 2
Tüm Zamanların En Kötü Kitapları
Bir kitap ne kadar kötü olabilir ki? Bazen daha ilk sayfalarda bıraktığımız, bazen zevkimizden uzak olduğunu düşündüğümüz, bazen ise içeriğinde fayda bulamadığımız kitaplara kötü diyebiliyoruz. Bizim için kötü olan başkasına güzel gelebilse de kötü kitap fikrinin ortak olduğu birçok kitap bulunmaktadır. Bu listede tüm zamanların en kötü kitaplarını paylaşıyoruz.