up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar

1
Şu Çılgın Türkler
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
2
Gelibolu 1915 (Özel Baskı)
10.0
Kadınlar, Gemiler, Otomobiller kitabının da yazarı Kadınlar, Gemiler, Otomobiller ve Stratejik Düşünme kitaplarının da yazarı Erol Mütercimler tarafından kaleme alınan Gelibolu 1915 (Özel Baskı) kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051060774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelibolu 1915 (Özel Baskı) isimli kitap 582 sayfadan oluşuyor. Kitap Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gelibolu 1915 (Özel Baskı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Ateşten Gömlek
8.0
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Ateşten Gömlek kitabı Roman (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750707759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşten Gömlek isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateşten Gömlek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Türk'ün Ateşle İmtihanı
8.5
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Türk'ün Ateşle İmtihanı kitabı Anı, Hatıra, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789750708916 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk'ün Ateşle İmtihanı isimli kitap 311 sayfadan oluşuyor. Kitap Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Türk'ün Ateşle İmtihanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ankara
8.2
Kiralık Konak kitabının da yazarı Yakup Kadri Karaosmanoğlu tarafından kaleme alınan Ankara kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754701340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ankara isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitap Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ankara kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Mustafa Kemal'e Aşklanmak
8.5
Barbaros! Sevgilim... kitabının da yazarı Halil Bezmen tarafından kaleme alınan Mustafa Kemal'e Aşklanmak kitabı Roman (Yerli), Kurtuluş Savaşı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786059021005 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mustafa Kemal'e Aşklanmak isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitap Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mustafa Kemal'e Aşklanmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtuluş Savaşı'nı En İyi Anlatan Kitaplar
Tarihimizin en önemli savaşlarından biri olan Kurtuluş Savaşı hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenlerin mutlaka okuması gereken en iyi Kurtuluş Savaşı kitapları listelenmektedir.