up
ara

En İyi Erotik Romanlar

1
Grinin Elli Tonu
7.4
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2133 yayınevinden 0 yılında 9786055289836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Karanlığın Elli Tonu
8.3
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Karanlığın Elli Tonu kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Elli Tonu isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Özgürlüğün Elli Tonu
8.6
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Sana Soyundum (Crossfire, #1)
7.6
Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabının da yazarı Sylvia Day tarafından kaleme alınan Sana Soyundum (Crossfire, #1) kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050913132 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana Soyundum (Crossfire, #1) isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Kaya çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sana Soyundum (Crossfire, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Ateşli Bilet
8.7
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ateşli Bilet kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Bilet isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Bilet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Kara Melek
7.8
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Kara Melek kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786055420185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Melek isimli kitap 386 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sonat Ece Kaya çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Melek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Sana İhtiyacım Var
7.4
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Sana İhtiyacım Var kitabı Aşk, Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana İhtiyacım Var isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Ceylan, Pelin Demirhan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sana İhtiyacım Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Tutkulu Notalar
7.6
Ateşli Bilet kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Tutkulu Notalar kitabı Aşk, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 97860553558365 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutkulu Notalar isimli kitap 431 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tutkulu Notalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Sert Rock
8.5
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Sert Rock kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055358426 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sert Rock isimli kitap 427 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sert Rock kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Masumiyetin Tadı (Cep Boy)
6.0
Kalbimi Affettim kitabının da yazarı Stephanie Laurens tarafından kaleme alınan Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masumiyetin Tadı (Cep Boy) isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Eraltan Akyel çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Masumiyetin Tadı (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Ahlaksız Teklif
5.5
Şehvetin Esiri kitabının da yazarı Nicole Jordan tarafından kaleme alınan Ahlaksız Teklif kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9789944821346 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahlaksız Teklif isimli kitap 294 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fulya Özgener çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ahlaksız Teklif kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2)
7.8
Günaha Davet (Historical #1) kitabının da yazarı Sylvia Day tarafından kaleme alınan Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050913835 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Kaya çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Sana Bağlandım (Crossfire, #3)
7.7
Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabının da yazarı Sylvia Day tarafından kaleme alınan Sana Bağlandım (Crossfire, #3) kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050915297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana Bağlandım (Crossfire, #3) isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Kaya çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sana Bağlandım (Crossfire, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Kütüphaneci
6.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Logan Belle tarafından kaleme alınan Kütüphaneci kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051422510 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kütüphaneci isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kütüphaneci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Benden Sana Kalanlar
7.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren J.Kenner tarafından kaleme alınan Benden Sana Kalanlar kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sayfa 6 Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789751033666 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benden Sana Kalanlar isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Arslan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Benden Sana Kalanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Cin Tarikatı
8.1
Fener Işığında Aşk kitabının da yazarı Uğur Ziya Şimşek tarafından kaleme alınan Cin Tarikatı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944205016 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cin Tarikatı isimli kitap 426 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En Güzel Yerli Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Cin Tarikatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Sweeney Cep Boy
7.9
Benimle Saklan ve Fırtına kitaplarının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Sweeney Cep Boy kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2008 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sweeney Cep Boy isimli kitap 395 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İlkin İnanç çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sweeney Cep Boy kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Dublin Caddesi
8.4
Sığ Sularda Kaybolan kitabının da yazarı Samantha Young tarafından kaleme alınan Dublin Caddesi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786050916638 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dublin Caddesi isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Ece çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dublin Caddesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Dayanılmaz
7.6
Tepeden Tırnağa kitabının da yazarı Laura Reese tarafından kaleme alınan Dayanılmaz kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053846215 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dayanılmaz isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Merve Duygun çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dayanılmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
S.e.c.r.e.t
6.5
S.E.C.R.E.T. kitabının da yazarı L. Marie Adeline tarafından kaleme alınan S.e.c.r.e.t kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944826419 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan S.e.c.r.e.t isimli kitap 278 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. S.e.c.r.e.t kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
En İyi Erotik Romanlar
E. L. James, Sylvia Day, Olivia Cunning ve daha fazlası... Erotik roman denince akla gelen en ünlü yazarların mutlaka okunması gereken en iyi erotik kitapları listelenmkektedir.