up
ara
ÜYELER
DİĞER

Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları

21
Dava
8.1
Neden tutuklandığını bilemeyen Josef K suçunu öğrenebilmek için girmediği yol, yapmadığı iş kalmamıştır. Fakat suçunu da bir türlü öğrenemez. Fakat kendini de savunamaz, ortada bir mahkeme yoktur. Bütün bunlara rağmen cezası bellidir, ölüm.
22
The 100
7.9
The 100 - 21. Gün kitabının da yazarı Kass Morgan tarafından kaleme alınan The 100 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 0 yılında 9789759997618 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The 100 isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. The 100 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 1
23
Devrimin Kızı
7.4
Roanoke Kızları kitabının da yazarı Amy Engel tarafından kaleme alınan Devrimin Kızı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2015 yılında 9786055016593 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devrimin Kızı isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Tümerkan çevirmiştir. Kitap D&R Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devrimin Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24
Kurucunun Kızı
7.9
Ivy Westfall,büyürken kendisine anlatılanların doğruluğunu sorgularken , ailesi ve aşkı arasında seçim yapmak zorunda kalır.Kimseye zarar vermek istemeyen Ivy, doğru seçimi yapabilecek mi ?
25
Göçebe
8.8
Bilim kurgu dünyasının parlayan yıldızlarından biri. Filmi de çekildi elbette ama hayal dünyama kimseyi sokmam diyorsanız muhteşem. Duygusal yönü de ağır bir fantastik kurgu.
26
Labirent: Son İsyan
8.9
Labirent - Virüs Kodu kitabının da yazarı James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent: Son İsyan kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053434153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirent: Son İsyan isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Labirent: Son İsyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
27
Labirent: Alev Deneyleri
8.7
Labirent - Virüs Kodu kitabının da yazarı James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent: Alev Deneyleri kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053433033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirent: Alev Deneyleri isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Labirent: Alev Deneyleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
28
Labirent: Ölümcül Kaçış
8.9
Labirent - Virüs Kodu kitabının da yazarı James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent: Ölümcül Kaçış kitabı Kuzey Amerika, Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053431893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirent: Ölümcül Kaçış isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gizem Yeşildal çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Labirent: Ölümcül Kaçış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
29
Pür
8.0
Füzyon kitabının da yazarı Julianna Baggott tarafından kaleme alınan Pür kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786050906066 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pür isimli kitap 492 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tülin Er çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Pür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
30
Füzyon
9.0
Pür kitabının da yazarı Julianna Baggott tarafından kaleme alınan Füzyon kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786050914474 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Füzyon isimli kitap 468 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belgin Selen Haktanır çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Füzyon kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
31
Incarceron
7.3
Oracle kitabının da yazarı Catherine Fisher tarafından kaleme alınan Incarceron kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055360276 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Incarceron isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Incarceron kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dee 0
32
Çember
9.5
Müthiş Dahiden Hazin Bir Eser kitabının da yazarı Dave Eggers tarafından kaleme alınan Çember kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055903626 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çember isimli kitap 494 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Handan Balkara çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Çember kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
33
Yandaş
7.2
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Yandaş kitabı Roman (Çeviri), Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786051424521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yandaş isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yandaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
34
Nefes
6.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Sarah Crasson tarafından kaleme alınan Nefes kitabı Fantastik, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786050916386 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nefes isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Serkan Göktaş çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Nefes kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
35
Fomenta
5.5
Zürafa Tozu kitabının da yazarı Erim Şişman tarafından kaleme alınan Fomenta kitabı Roman (Yerli), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bence Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059158343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fomenta isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Doğaüstü varlıklarla İlgili en ilginç ve esrarengiz kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fomenta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
36
Labirent - Ölüm Emri
7.7
Labirent - Virüs Kodu kitabının da yazarı James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent - Ölüm Emri kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirent - Ölüm Emri isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Labirent - Ölüm Emri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları
Gelecek zamanla ilgili ürkütücü senaryolar okumak istiyorsan en iyi dispotik kitaplar listemiz tam sana göre. Bildiğin başka distopik kitaplar varsa listeye eklemeyi unutma.