up
ara
ÜYELER
DİĞER

Anı, Biyografi ve Gerçek Hayat Hikayeleri

1
Anne Frank'in Hatıra Defteri
8.5
The Diary of a Young Girl kitabının da yazarı Anne Frank tarafından kaleme alınan Anne Frank'in Hatıra Defteri kitabı Roman, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Frank'in Hatıra Defteri isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Anne Frank'in Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Issız ve Sessiz Ağlar Yürek
8.8
Piyano Çalan Balıkçı kitabının da yazarı Buket Büyükvelioğlu Güçbey tarafından kaleme alınan Issız ve Sessiz Ağlar Yürek kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051270586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Issız ve Sessiz Ağlar Yürek isimli kitap 121 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Issız ve Sessiz Ağlar Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Naz 3
3
Mavi Saçlı Kız
8.0
Kitap Burçak adında lösemi hastası olan 16 yaşında bir kızın günlüklerinden oluşmaktadır. Yaşam enerjisini ve umutlarını hiç kaybetmeyen Burçak'ın hikayesi.
4
Vartanuş'un Ali'si
8.0
Sırtımdaki Ceset Dikran kitabının da yazarı Aysel Kılıç Karslı tarafından kaleme alınan Vartanuş'un Ali'si kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051279763 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vartanuş'un Ali'si isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kitap Türkiye'deki Azınlıklar Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vartanuş'un Ali'si kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Sol Ayağım
8.7
Christy Brown, doğuştan beyin felci olan, tekerlekli sandalyeye mahkum bir çocuktur. Bir gün sol ayağının felçten etkilenmediğini fark eder ve hayatı değişir.
6
Adı Aylin
8.2
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Adı Aylin kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752890435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adı Aylin isimli kitap 398 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Adı Aylin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan
8.7
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabı Biyografi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754700671 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Hamido / İlk Faili Meçhul
8.0
Türkmen Kültürü ve Türkmenlerin Sosyo-İktisadi Düşüncesi kitabının da yazarı Ahmet Dinç tarafından kaleme alınan Hamido / İlk Faili Meçhul kitabı Biyografi, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zaman Kitap yayınevinden 2003 yılında 9789758578283 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamido / İlk Faili Meçhul isimli kitap 286 sayfadan oluşuyor. Kitap Anı, Biyografi ve Gerçek Hayat Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Hamido / İlk Faili Meçhul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Salkım Salkım Asılacak Adamlar
9.3
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Salkım Salkım Asılacak Adamlar kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adam Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754180220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Salkım Salkım Asılacak Adamlar isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Kitap Anı, Biyografi ve Gerçek Hayat Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Salkım Salkım Asılacak Adamlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Bir Dersim Hikayesi
8.7
Erkekler İçin Divan kitabının da yazarı Murathan Mungan tarafından kaleme alınan Bir Dersim Hikayesi kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753428729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dersim Hikayesi isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Anı, Biyografi ve Gerçek Hayat Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Dersim Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Son Osmanlılar
8.2
Talat Paşa'nın Evrak-ı Metrükesi kitabının da yazarı Murat Bardakçı tarafından kaleme alınan Son Osmanlılar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751026163 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Osmanlılar isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk ve Osmanlı Tarihi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Osmanlılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anı, Biyografi ve Gerçek Hayat Hikayeleri
Kurgu karakterlerden sıkılan ve gerçek kişiler hakkında okumalar yapmak isteyenler için anı, biyografi ve gerçek hayat hikayeleri türündeki kitaplar listelenmektedir.