up
ara

Zaman Kaybı Olan, Okunmaya Değmeyen Kitaplar

1
Bir Yumak Mutluluk
7.6
Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Bir Yumak Mutluluk kitabı Roman (Çeviri), Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yumak Mutluluk isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ozan Aydın çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Yumak Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Bukre
6.6
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Bukre kitabı Aşk Romanı, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054771738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bukre isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bukre kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Kocan Kadar Konuş
7.6
Yıllar sonra ilk aşkı Sinan'la karşılaşan Efsun'un ,Sinan'ı yeniden kazanmak ve elinde tutmak için yaptıklarını çoğu yerde kahkaha atarak okuyacaksınız.Ailesindeki kadınların da yardımıyla Efsun bu sefer doğru şeyleri yapabilecek mi?
Naz 5
4
Mahrem
7.2
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Mahrem kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051114675 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahrem isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Mahrem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Naz 4
5
Soğuk Kahve
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
6
Kayıp Gül
7.0
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Kayıp Gül kitabı Aile, Sevgi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051141060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Gül isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Deli Çocuğun Güncesi
6.8
Yeni çağ denemeleri. Biraz yeraltı edebiyatı biraz anılardan oluşuyor. Yeni çağ aforizmaları böyle sanki.
8
Şahane Hatalar
5.2
Şahane Hatalar 2 - Talih Kuşu kitabının da yazarı Heather McElhatton tarafından kaleme alınan Şahane Hatalar kitabı Roman, Sapık türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006825 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahane Hatalar isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman Kaybı Olan, Okunmaya Değmeyen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şahane Hatalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Gece Fısıltıları
8.0
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Gece Fısıltıları kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753311861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Fısıltıları isimli kitap 413 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gece Fısıltıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1. Kitap
7.7
Gül Tanrıçası - Tanrıça Serisi 4. Kitap kitabının da yazarı P. C. Cast tarafından kaleme alınan Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1. Kitap kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054263622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1. Kitap isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deniz Tanrıçası - Tanrıça Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Ye Dua Et Evlen
4.9
Sert Erkekler kitabının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Ye Dua Et Evlen kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ye Dua Et Evlen isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Deniz Kenarında Okunabilecek Şezlong Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ye Dua Et Evlen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Çirkinin Aşığı
7.5
Kalbimi Sana Verdim kitabının da yazarı Elizabeth Hoyt tarafından kaleme alınan Çirkinin Aşığı kitabı Aşk, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054263387 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çirkinin Aşığı isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fulya Gümüşpala Teke çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çirkinin Aşığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Sonun Geldi Sevgilim
5.4
Hepimiz Birilerinin Eski Sevgilisiyiz kitabının da yazarı Tuna Kiremitçi tarafından kaleme alınan Sonun Geldi Sevgilim kitabı Roman (Yerli), Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055162306 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonun Geldi Sevgilim isimli kitap 234 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman Kaybı Olan, Okunmaya Değmeyen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sonun Geldi Sevgilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Bahçemde Yeşeren Umutlar
8.0
Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Bahçemde Yeşeren Umutlar kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9786053480037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bahçemde Yeşeren Umutlar isimli kitap 462 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ozan Aydın çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bahçemde Yeşeren Umutlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Baba ve Piç
7.7
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Baba ve Piç kitabı Roman, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051114682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baba ve Piç isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen, Elif Şafak çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Baba ve Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Aklından Bir Sayı Tut
8.0
Seri bir katil, kurbanlarına mektuplar göndererek bedel ödeme zamanlarının geldiğini söyleyip daha sonra hepsini aynı şekilde öldürüp kafalarını kesmektedir. Kurbanlardan birinin dedektif David Gurney'den yardım istemesiyle dedektifin bu esrarengiz cinayetleri çözme yolundaki macerası başlar.
17
İki Cami Arasında Aşk
6.3
Antik Kentte Aşk kitabının da yazarı Mürvet Sarıyıldız tarafından kaleme alınan İki Cami Arasında Aşk kitabı İslam, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sayfa 6 Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789751033635 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Cami Arasında Aşk isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. İki Cami Arasında Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
1Q84
8.0
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan 1Q84 kitabı Fantastik, Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050906387 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 1Q84 isimli kitap 1256 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. 1Q84 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Otuzunda Kadın
6.9
Güzel Imperia (3. Hamur) kitabının da yazarı Honore de Balzac tarafından kaleme alınan Otuzunda Kadın kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alter Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054099689 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otuzunda Kadın isimli kitap 244 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuncay Türk çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Otuzunda Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Pis Maymun
3.7
Çatlak ve Çıplak Yüzmek kitaplarının da yazarı Carl Hiaasen tarafından kaleme alınan Pis Maymun kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786055691950 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pis Maymun isimli kitap 334 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pis Maymun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Zaman Kaybı Olan, Okunmaya Değmeyen Kitaplar
Vaktim değerli diyorsanız okumaktan kaçınmanız gereken, zaman kaybı kitaplar listelenmektedir.