up
ara

Öykülerden Oluşan Kitaplar

1
Korkuyu Beklerken
8.9
Eylembilim kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Korkuyu Beklerken kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754701586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkuyu Beklerken isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Korkuyu Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Ay Işığı Sokağı
8.2
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Ay Işığı Sokağı kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751416360 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ay Işığı Sokağı isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Ay Işığı Sokağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
İnsan Ne ile Yaşar?
8.5
İnsan ne ile yaşar adlı kitap, insanların manevi gelişim sürecinde kat ettiği yol ile dünyevi hayatında erdemli bir birey olmanın paralel ilişkide olduğunu bize sunuyor. Hırslarımızın, sabırsızlığımızın ve doyumsuzluğumuzun dizginlenmesi gerektiğini anlatan kitap bizim ilahi bir yola girdiğimizde huzuru bulacacağımızı nakşediyor.
4
İyi İnsan Bulmak Zor
8.4
Her Çıkışın Bir İnişi Vardır kitabının da yazarı Flannery O'Connor tarafından kaleme alınan İyi İnsan Bulmak Zor kitabı Roman, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753427494 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi İnsan Bulmak Zor isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Öykülerden Oluşan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İyi İnsan Bulmak Zor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Yoksul İnsanlar
8.0
Yüreğim Dağlardadır / Yaşamak Vakti ve İnsanlık Komedisi kitaplarının da yazarı William Saroyan tarafından kaleme alınan Yoksul İnsanlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adam Yayınları yayınevinden 2016 yılında 2880000104032 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoksul İnsanlar isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Kitap Öykülerden Oluşan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yoksul İnsanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Büyük Açlık
8.8
Üzümün Kardeşliği kitabının da yazarı John Fante tarafından kaleme alınan Büyük Açlık kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789752810358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Açlık isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Farkındalık ve Varoluşçuluk ile İlgili Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Açlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öykülerden Oluşan Kitaplar
Küçük öyküleri kim sevmez ki? Kısa öykülerden oluşan, hızla okunabilecek fakat dolu dolu hikayeler barındıran, yaratıcı dozu yüksek öykü kitapları.