up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları

221
Yalnızlığın Kıyısında
6.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Liane De Facci tarafından kaleme alınan Yalnızlığın Kıyısında kitabı Aşk Hikayesi, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalipso Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786056388415 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnızlığın Kıyısında isimli kitap 389 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Betül Öztoprak çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yalnızlığın Kıyısında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
222
Araz
7.7
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Araz kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054455515 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araz isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitap Yazarların ve Yazar Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Araz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
223
Bana Seni Seviyorum Deme Sev
6.5
Yine de Sevdik kitabının da yazarı Miraç Çağrı Aktaş tarafından kaleme alınan Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabı Deneme (Yerli) , Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dokuz Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054737239 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Seni Seviyorum Deme Sev isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
224
Kardeş Kurşunu
9.3
Ana Yüreği kitabının da yazarı Sabiha Ateş Alpat tarafından kaleme alınan Kardeş Kurşunu kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beka Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789757561644 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kardeş Kurşunu isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kardeş Kurşunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
225
Yalnız Benim Ol
6.4
Aşk Sarmalı kitabının da yazarı Liz Carlyle tarafından kaleme alınan Yalnız Benim Ol kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263417 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnız Benim Ol isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ezgi Zerey çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yalnız Benim Ol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
226
Soğuk Kahve
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
227
Mavi Ev
7.5
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Mavi Ev kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054455508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Ev isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mavi Ev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
228
Aşık Kadınlar
7.4
British and American Short Stories kitabının da yazarı David Herbert Lawrence tarafından kaleme alınan Aşık Kadınlar kitabı Roman (Çeviri), Trajedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1920 yılında 9789750711091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşık Kadınlar isimli kitap 540 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yeğinobalı çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşık Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
229
Bana İkimizi Anlat
7.8
Soğuk Kahve kitabının da yazarı Ahmet Batman tarafından kaleme alınan Bana İkimizi Anlat kitabı Deneme (Yerli) , Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059913188 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana İkimizi Anlat isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Bana İkimizi Anlat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
230
Piraye
7.6
Üniversitede başlayan bir aşk, evlilikle sonuçlanır. Fakat erkek doğulu aşiret çocuğu, kız ise İstanbulludur. Kültürler, örf ve adetler bu evliliği drama dönüştürür.
231
Bukre
6.6
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Bukre kitabı Aşk Romanı, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054771738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bukre isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bukre kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 12
Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en iyi aşk kitapları listesinde. En sevdiğin aşk kitaplarını göremediysen listeye sen ekleyebilirsin.