up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yetişkinler için Çocuk Kitapları

1
Küçük Prens
9.2
Gezegenler arası seyahate çıkan Küçük Prens , dünyadan geçerken dünyayı ve insanları bir çocuğun hayal dünyasının enginliğiyle anlatır.
2
Denizler Altında Yirmi Bin Fersah
8.5
Karpatlar Şatosu kitabının da yazarı Jules Verne tarafından kaleme alınan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758725021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Bilim Kurgu kitapları listesinde de yeralmaktadır. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Şeker Portakalı
9.1
Şeker Portakalı, fakirliği, açlığı ve çaresizliği küçük bir çocuğun bakış açısıyla anlatan, Jose Mauro de Vasconcelos'ın en bilinen romanıdır.
4
Küçük Kara Balık
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Alice Harikalar Diyarında
8.3
Aynanın İçinden kitabının da yazarı Lewis Carroll tarafından kaleme alınan Alice Harikalar Diyarında kitabı Modern Klasikler Dizisi, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786054849475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alice Harikalar Diyarında isimli kitap 145 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Başak Bitlislioğlu çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alice Harikalar Diyarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Pippi Uzunçorap
0.0
Yaramazlık Şampiyonu Zozo ve Pippi Kurrekurredut Adasında kitaplarının da yazarı Astrid Lindgren tarafından kaleme alınan Pippi Uzunçorap kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanat Çocuk yayınevinden 2016 yılında 9789758859931 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pippi Uzunçorap isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Pippi Uzunçorap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yetişkinler için Çocuk Kitapları
Bazı kitapların yaşı yoktur. Kaç yaşına gelirsek gelelim çocukluğumuzdaki coşkuyla tekrar okuyabileceğimiz, yetişkinler için en iyi çocuk kitapları listelenmektedir.