up
ara
ÜYELER
DİĞER

En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar

1
Parçacık Fiziği En Küçüğü Keşfetme Macerası
8.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Sezen Sekmen tarafından kaleme alınan Parçacık Fiziği En Küçüğü Keşfetme Macerası kitabı Akademik, Fizik türünde okuyucusu ile buluşuyor. ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944344166 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parçacık Fiziği En Küçüğü Keşfetme Macerası isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Parçacık Fiziği En Küçüğü Keşfetme Macerası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Evrenin Yazgısı
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Trinh Xuan Thuan tarafından kaleme alınan Evrenin Yazgısı kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750830389 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evrenin Yazgısı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Evrenin Yazgısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
İzafiyet Teorisi
9.4
Fikirler ve Tercihler kitabının da yazarı Albert Einstein tarafından kaleme alınan İzafiyet Teorisi kitabı Bilim, İzafiyet Teorisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754680119 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İzafiyet Teorisi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülen Aktaş çevirmiştir. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İzafiyet Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Bir Solukta Evrenin Resimli Tarihi
6.0
Sıfır Noktası ve Köleler ve Efendiler kitaplarının da yazarı Hamza Yardımcıoğlu tarafından kaleme alınan Bir Solukta Evrenin Resimli Tarihi kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şira Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054182398 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Solukta Evrenin Resimli Tarihi isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Solukta Evrenin Resimli Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Leonardo da Vinci Gibi Düşünmek
7.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michael J.Gelb tarafından kaleme alınan Leonardo da Vinci Gibi Düşünmek kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Yayın Dağıtım Pazarlama yayınevinden 2014 yılında 9789758261574 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leonardo da Vinci Gibi Düşünmek isimli kitap 383 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tuncer Büyükonat çevirmiştir. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Leonardo da Vinci Gibi Düşünmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Kuantum
8.0
Bilimin Ötesi Daha Geniş Bir İnsani Bakış Açısından kitabının da yazarı John Polkinghorne tarafından kaleme alınan Kuantum kitabı Akademik, Fizik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789752985063 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuantum isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ümit Hüsrev Yolsal çevirmiştir. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kuantum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
İcatlarım
8.2
Tesla Aforizmalar kitabının da yazarı Nikola Tesla tarafından kaleme alınan İcatlarım kitabı Biyografi, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zeplin Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786059115650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İcatlarım isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İcatlarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Modern Bilim Felsefe ve Tanrı
7.5
Kuantum Teorisi Felsefe ve Tanrı ve Big Bang ve Tanrı kitaplarının da yazarı Caner Taslaman tarafından kaleme alınan Modern Bilim Felsefe ve Tanrı kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789758727063 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Modern Bilim Felsefe ve Tanrı isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitap Din Felsefesi ve Ateizm Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Modern Bilim Felsefe ve Tanrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Yaşamın Şifresi İnsan Genom Projesi
6.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Begüm Akman tarafından kaleme alınan Yaşamın Şifresi İnsan Genom Projesi kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789944344296 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Şifresi İnsan Genom Projesi isimli kitap 109 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yaşamın Şifresi İnsan Genom Projesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Kabe'nin Sırrı
7.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Erdem Çetinkaya tarafından kaleme alınan Kabe'nin Sırrı kitabı Tarih, Din türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sınır Ötesi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758312474 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kabe'nin Sırrı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kabe'nin Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Hititler
9.2
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Çiğdem Atakuman tarafından kaleme alınan Hititler kitabı Tarih, Hititler türünde okuyucusu ile buluşuyor. ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık yayınevinden 2005 yılında 9789944344098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hititler isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hititler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Higgs Bozonu
9.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Christophe Grojean tarafından kaleme alınan Higgs Bozonu kitabı Bilim, Fizik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786050203547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Higgs Bozonu isimli kitap 130 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Higgs Bozonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Paradoks
9.1
Uzaylılar kitabının da yazarı Jim Al-Khalili tarafından kaleme alınan Paradoks kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786056260476 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paradoks isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Paradoks kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Tesla'nın Kutusu
7.4
The Seas kitabının da yazarı Samantha Hunt tarafından kaleme alınan Tesla'nın Kutusu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786055162023 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tesla'nın Kutusu isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tesla'nın Kutusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Gen Bencildir
8.3
Kör Saatçi kitabının da yazarı Richard Dawkins tarafından kaleme alınan Gen Bencildir kitabı Genetik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789754030327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gen Bencildir isimli kitap 329 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gen Bencildir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Darwin Ne Yaptı?
7.0
Dil Günlüğü kitabının da yazarı Öner Ünalan tarafından kaleme alınan Darwin Ne Yaptı? kitabı Bilim, Bilim Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 0 yılında 9786055315382 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Darwin Ne Yaptı? isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Darwin Ne Yaptı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Her Şeyin Teorisi
9.0
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Her Şeyin Teorisi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şenocak Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055615178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Şeyin Teorisi isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Her Şeyin Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Tanrı Parçacığı
6.4
Kuantum Teorisi Felsefe ve Tanrı ve Big Bang ve Tanrı kitaplarının da yazarı Caner Taslaman tarafından kaleme alınan Tanrı Parçacığı kitabı Bilim, Kuantum türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786056441752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı Parçacığı isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tanrı Parçacığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Hakiki Mürşit Bilimdir Dedirten Kitaplar
Bilimin gücünü kanıtlayan ve en hakiki mürşit bilimdir dedirten kitapları bu listede paylaşıyoruz. Lütfen sadece araştırma-inceleme türündeki bilim kitaplarını ekleyiniz.