up
ara

Keşke Unutsam da Tekrar Okusam Dediğimiz Kitaplar

1
Şizofren
8.4
Travma kitabının da yazarı Wulf Dorn tarafından kaleme alınan Şizofren kitabı Roman, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430346 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şizofren isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şizofren kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kardeşimin Hikayesi
8.6
Ahmet Arslan, köpeğiyle birlikte sessiz ve sakin bir hayat sürerken katıldığı bir davet sırasında bir kadının öldürülmesiyle, sıradan olan hayatı bir anda değişir. Olayı araştırmaya gelen gazeteciye, kendisinin ve kardeşinin hayatını anlatmaya başlar.
3
Psikiyatrist
8.6
Şizofren kitabının da yazarı Wulf Dorn tarafından kaleme alınan Psikiyatrist kitabı Gerilim, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055360443 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Psikiyatrist isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Firuzan Gürbüz çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Psikiyatrist kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Kuyucaklı Yusuf
8.6
Ailesinin öldürülmesinden sonra yanında yaşamaya başladığı ailenin tek kızı Muazzez'le aşk yaşamaya başlayan Kuyucaklı Yusuf'un hikayesi anlatılmaktadır.
5
Kürk Mantolu Madonna
9.1
Sabahattin Ali’nin Türk Edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden biri olan Kürk Mantolu Madonna’da bir yandan Raif Efendi’nin yaşadığı aşk, içsel yolculuk tadında anlatılırken bir yandan da karakterler hakkında psikolojik tahliller ve betimlemeler okuyucuya sunulmaktadır.
6
Otomatik Portakal
8.3
Alex adında 15 yaşındaki bir çocuğun ergenliğinden erginliğine kadar geçen dönemde yaşadıklarını, bozulmuş ahlak yapısını ve yozlaşan toplum değerlerini sert bir dille anlatan distopik eser.
7
Bir Ermeni Gencinin Hatıraları
10.0
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genesis Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055410285 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Ermeni Gencinin Hatıraları isimli kitap 273 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Bir Cinayetin Psikanalizi - Bir Sigmund Freud Romanı
8.1
Ölüm İçgüdüsü kitabının da yazarı Jed Rubenfeld tarafından kaleme alınan Bir Cinayetin Psikanalizi - Bir Sigmund Freud Romanı kitabı Kuzey Amerika, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799944983159 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Cinayetin Psikanalizi - Bir Sigmund Freud Romanı isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Cinayetin Psikanalizi - Bir Sigmund Freud Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Dehşetin Yüzü
10.0
Kara Mesih kitabının da yazarı Ömer Fevzi Nursöz tarafından kaleme alınan Dehşetin Yüzü kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2013 yılında 9786051032252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dehşetin Yüzü isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dehşetin Yüzü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Sefiller
9.1
Jan Valjan'ın sadece bir ekmek çaldı diye kürek mahkumu olması ama daha büyük hırsızların hiç bir cezaya çarptırılmaması, Fransız devrimi sırasındaki Fransa'yı gayet güzel anlatıyor. Tıpkı günümüzde olduğu gibi; büyük çalarsan sana hiç bir şey olmaz.
11
Histeri
6.6
Saplantı (Cep Boy) kitabının da yazarı Laura Lippman tarafından kaleme alınan Histeri kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9786054188192 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Histeri isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Keşke Unutsam da Tekrar Okusam Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Histeri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Ölüm İçgüdüsü
7.8
Bir Cinayetin Psikanalizi - Bir Sigmund Freud Romanı kitabının da yazarı Jed Rubenfeld tarafından kaleme alınan Ölüm İçgüdüsü kitabı Kuzey Amerika, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054188703 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm İçgüdüsü isimli kitap 505 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yasemin Özden Kanca çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüm İçgüdüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Olasılıksız
8.7
İnsan beyin kapasitesinin ne kadarını kullanabilir? Geleceği ne kadar öngörebilir? Bütün olasılıkları hesaplayıp sonu ölümle bitmesi kesin bir kovalamacayı tersine çevirip hayatta kalabilir mi?
Keşke Unutsam da Tekrar Okusam Dediğimiz Kitaplar
Bitmesin diye yavaş yavaş okuduğunuz, bitince büyük üzüntü yaşadığımız, henüz kitabı okumamış kişileri gördüğümüzde özendiğimiz kitapların oluşturduğu liste.