up
ara

On The Road - Yol Hikayeleri

1
Düğümlere Üfleyen Kadınlar
7.9
Biri çok feci kırılmış ve kendini kıran adamı bulup öldürmek isteyen, diğer üçü de bu ölüme ikna olmuş, yardım etmeyi kabul etmiş, bu ölümün belki kendi yaralarına da iyi geleceğini düşünen kadınlar... ve çölleri aşarak o adamı aramaları... Sonuçta herkes birilerini öldürmek ister hep. İster fiziksel olarak ister manevi olarak.
2
Hazel
8.3
Aşk-ı Kıyamet kitabının da yazarı Tayfun Şahin tarafından kaleme alınan Hazel kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinemascope Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055687113 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hazel isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hazel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap
8.5
Gece Nöbeti kitabının da yazarı Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap kitabı Cinayet, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9786055872458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap isimli kitap 410 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Sezginci çevirmiştir. Kitap On The Road - Yol Hikayeleri listesinde de yeralmaktadır. Günahkar - Rizzoli/Isles Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
YOLDAKİLER
8.0
Yoldakiler kitabının da yazarı Carolyn Cassady tarafından kaleme alınan YOLDAKİLER kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055532512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan YOLDAKİLER isimli kitap 624 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Feyyaz Şahin çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. YOLDAKİLER kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Yolda
8.6
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yolda kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789755395531 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolda isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Can Kantarcı çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yolda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
On The Road - Yol Hikayeleri
Yol hikayeleri bambaşkadır. Yolculuk serüvenlerini anlatan tüm kitapları bu listeye ekleyebilirisiniz. Yollar, kesişen hayatlar ve inanılmaz serüvenler.