up
ara

En Çok Okunan Psikoterapi Kitapları

1
Günübirlik Hayatlar
8.4
Irvin D. Yalom'un kendi terapistlerinin gerçek öykülerini yazdığı bu kitap, insana dair bir çok derin duyguyu, günlük hayattaki sorunlarımızı çözümler ve bize yol gösterir.
2
Divan
8.7
Ölüm Korkusunu Yenmek kitabının da yazarı Irvin D. Yalom tarafından kaleme alınan Divan kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755391991 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Divan isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özden Arıkan çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Divan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Nietzsche Ağladığında
9.0
Nietzsche Ağladığında, geçmişte yaşamış ünlü kişilerin de yer aldığı ve bu ünlü kişilerin bilimsel ve felsefi düşüncelerini Nietzsche'nin hayat görüşleriyle kurgulayan felsefik bir romandır.
4
Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri
8.2
Ölüm Korkusunu Yenmek kitabının da yazarı Irvin D. Yalom tarafından kaleme alınan Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri kitabı Psikoloji, Psikoterapi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2000 yılında 9789751404756 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Handan Saraç çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Spinoza Problemi
9.1
Ölüm Korkusunu Yenmek kitabının da yazarı Irvin D. Yalom tarafından kaleme alınan Spinoza Problemi kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789759972059 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Spinoza Problemi isimli kitap 446 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Psikoterapi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Spinoza Problemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Çok Okunan Psikoterapi Kitapları
Psikoterapi, insanların ruhsal sorunlarına odaklanan, insan davranışlarını ve kişiliğini inceleyen bir psikoloji dalıdır. Bu listede psikologların, psikiyatristlerin ya da psikolojiye ilgi duyanların en çok okuduğu psikoterapi kitapları listelenmiştir.