up
ara

Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları

1
Kadınlar
7.4
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kadınlar kitabı Roman, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadınlar isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kapalı Bir Kapıdır Cehennem (Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 1)
9.0
Kahramanın Yokluğu ve Sıcak Su Müziği kitaplarının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kapalı Bir Kapıdır Cehennem (Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 1) kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758441587 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kapalı Bir Kapıdır Cehennem (Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 1) isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kapalı Bir Kapıdır Cehennem (Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Sevimli Bir Aşk Hikayesi
8.0
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Sevimli Bir Aşk Hikayesi kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9758441507 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevimli Bir Aşk Hikayesi isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sevimli Bir Aşk Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Shakespeare Bunu Asla Yapmazdı
10.0
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Shakespeare Bunu Asla Yapmazdı kitabı Kuzey Amerika, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757939245 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Shakespeare Bunu Asla Yapmazdı isimli kitap 155 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Shakespeare Bunu Asla Yapmazdı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Sıradan Delilik Öyküleri
8.2
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Sıradan Delilik Öyküleri kitabı Roman, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441426 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıradan Delilik Öyküleri isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sıradan Delilik Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
En Kısa Andır Mucize
8.5
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan En Kısa Andır Mucize kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752810280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Kısa Andır Mucize isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. En Kısa Andır Mucize kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı
8.8
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752810532 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Charles Bukowski ve Meat Kuşağı
10.0
FÜG: İntihar Notları kitabının da yazarı Şenol Erdoğan tarafından kaleme alınan Charles Bukowski ve Meat Kuşağı kitabı Çeviri, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055150266 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Charles Bukowski ve Meat Kuşağı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gökhan Sarı çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Charles Bukowski ve Meat Kuşağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Bana Aşkını Getir
8.3
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Bana Aşkını Getir kitabı Şiir, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757939696 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Aşkını Getir isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bana Aşkını Getir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Ölüler Böyle Sever
8.3
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Ölüler Böyle Sever kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789757939962 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüler Böyle Sever isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Vazgeçilmezlerim Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüler Böyle Sever kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Kaybedenin Önde Gideni
9.2
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kaybedenin Önde Gideni kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789752810617 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaybedenin Önde Gideni isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kaybedenin Önde Gideni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Bir Tek Ben miyim Böyle Yaşayan?
7.5
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Bir Tek Ben miyim Böyle Yaşayan? kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789752810013 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Tek Ben miyim Böyle Yaşayan? isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Tek Ben miyim Böyle Yaşayan? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür
8.6
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789752810624 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Factotum
8.2
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Factotum kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789753420549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Factotum isimli kitap 178 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Factotum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Ekmek Arası
8.6
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Ekmek Arası kitabı Roman, Yeraltı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753420723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ekmek Arası isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ekmek Arası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Pis Moruğun Notları
8.5
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Pis Moruğun Notları kitabı Kuzey Amerika, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pis Moruğun Notları isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Pis Moruğun Notları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Postane
8.0
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Postane kitabı Roman (Çeviri), Otobiyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441785 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Postane isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Postane kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Kimse Bilmez Ne Çektiğimi
10.0
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kimse Bilmez Ne Çektiğimi kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752810020 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kimse Bilmez Ne Çektiğimi isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kimse Bilmez Ne Çektiğimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kendimizde Açtığımız Yaralar
7.8
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kendimizde Açtığımız Yaralar kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789752810570 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendimizde Açtığımız Yaralar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kendimizde Açtığımız Yaralar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Kasabanın En Güzel Kızı
7.8
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kasabanın En Güzel Kızı kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758441501 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kasabanın En Güzel Kızı isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kasabanın En Güzel Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 1
Yeraltı Edebiyatının En Ünlü Yazarı Charles Bukowski'nin En İyi Kitapları
Yeraltı edebiyatının önde gelen isimlerinden Charles Bukowski'nin en iyi kitapları listelenmektedir.