up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hayvanlı Kitaplar

1
Küçük Prens
9.2
Gezegenler arası seyahate çıkan Küçük Prens , dünyadan geçerken dünyayı ve insanları bir çocuğun hayal dünyasının enginliğiyle anlatır.
2
Martı Jonathan Livingston
8.5
Bir martı sadece yemek için yaşar ama martı Jon özgür olabilmek, kendi sınırlarını aşabilmek için yaşıyor. Sürgün edilmesi pahasına bile olsa özgürlük isteğinden vazgeçmiyor ve sonunda amacına ulaşıyor.
3
Hayvan Çiftliği
9.0
Hayvan Çiftliği, bir hayvan çiftliğinde yaşanan olaylar üzerinden 1940'lardaki reel sosyalizmi eleştiren politik bir romandır.
4
Küçük Kara Balık
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Üç Kedi Bir Dilek
6.0
Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor kitabının da yazarı Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor ve Beyoğlu Macerası kitaplarının da yazarı Sara Şahinkanat tarafından kaleme alınan Üç Kedi Bir Dilek kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750821820 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Kedi Bir Dilek isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Kitap Hayvanlı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Üç Kedi Bir Dilek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayvanlı Kitaplar
Hayvanların konu edildiği, baş kahraman yapıldığı veya anlatıldığı kitaplar bu listede. Vahşi hayattan şehir kültürü içerisinde kalmış hayvanlara kadar, içeriğinde hayvan geçen tüm kitaplar.