up
ara
ÜYELER
DİĞER

Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar

1
Sanat ve Felsefe
8.7
Hakikat ve Hurafe kitabının da yazarı Dücane Cündioğlu tarafından kaleme alınan Sanat ve Felsefe kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054683581 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanat ve Felsefe isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sanat ve Felsefe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Kısaca Sanat Felsefesi
0.0
Tarih Tasarımı ve Doğa Tasarımı kitaplarının da yazarı R. G. Collingwood tarafından kaleme alınan Kısaca Sanat Felsefesi kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. BilgeSu Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789944795388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kısaca Sanat Felsefesi isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Talip Kabadayı çevirmiştir. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kısaca Sanat Felsefesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Sinema ve Felsefe
9.4
Hakikat ve Hurafe kitabının da yazarı Dücane Cündioğlu tarafından kaleme alınan Sinema ve Felsefe kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054683598 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinema ve Felsefe isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sinema ve Felsefe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Mimarlık ve Felsefe
8.5
Hakikat ve Hurafe kitabının da yazarı Dücane Cündioğlu tarafından kaleme alınan Mimarlık ve Felsefe kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054683574 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mimarlık ve Felsefe isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Mimarlık ve Sanat Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mimarlık ve Felsefe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Güzellik ve Yücelik Duyguları Üzerine Gözlemler
4.0
Arı Usun Eleştirisi ve Pratik Usun Eleştirisi kitaplarının da yazarı Immanuel Kant tarafından kaleme alınan Güzellik ve Yücelik Duyguları Üzerine Gözlemler kitabı Felsefe, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hil Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789757638391 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güzellik ve Yücelik Duyguları Üzerine Gözlemler isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Fethi Yıldırım çevirmiştir. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Güzellik ve Yücelik Duyguları Üzerine Gözlemler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Felsefeden Estetiğe
0.0
Arınmalar Bütün Şiirleri 8 ve Düşünce Tarihi 2 Gerçekçi Düşüncenin Gelişimi (Rönasans'tan 19. Yüzyıla) kitaplarının da yazarı Afşar Timuçin tarafından kaleme alınan Felsefeden Estetiğe kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayal Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055945060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Felsefeden Estetiğe isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Felsefeden Estetiğe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Estetik Üstüne Denemeler
6.0
Sözcükler ve Le mur kitaplarının da yazarı Jean Paul Sartre tarafından kaleme alınan Estetik Üstüne Denemeler kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789755532738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Estetik Üstüne Denemeler isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Yılmaz çevirmiştir. Kitap Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Estetik Üstüne Denemeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Sanata Felsefeyle Bakmak
9.8
Nietzsche ve İnsan ve Barışın Felsefesi kitaplarının da yazarı Ioanna Kuçuradi tarafından kaleme alınan Sanata Felsefeyle Bakmak kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkiye Felsefe Kurumu yayınevinden 2013 yılında 9789757748519 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanata Felsefeyle Bakmak isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sanata Felsefeyle Bakmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sanat Felsefesi Üzerine Kitaplar
Sanat felsefesi, sanat kavramı, sanat tarihi, sanat akımları ve sanat akımlarının önderleri üzerine yazılmış genellikle sanat yapım süreçleri ve sanatın ne olduğu üzerine fikirsel çalışmalardır.