up
ara

Bilim Felsefesi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar

1
Metot Üzerine Konuşma
7.8
Usul Hakkında Nutuk Metot Üzerine Konuşma kitabının da yazarı Rene Descartes tarafından kaleme alınan Metot Üzerine Konuşma kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757819714 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metot Üzerine Konuşma isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Kitap Felsefe Severlere Kitap Tavsiyeleri listesinde de yeralmaktadır. Metot Üzerine Konuşma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Novum Organum
0.0
Yeni Atlantis ve Sevgi Üstüne kitaplarının da yazarı Francis Bacon tarafından kaleme alınan Novum Organum kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786050201451 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Novum Organum isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Felsefe Severlere Kitap Tavsiyeleri listesinde de yeralmaktadır. Novum Organum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Bilimin Tiranlığı
0.0
Özgür Bir Toplumda Bilim kitabının da yazarı Paul Feyerabend tarafından kaleme alınan Bilimin Tiranlığı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 978-975-570-710-5 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilimin Tiranlığı isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Yıldırım çevirmiştir. Kitap Bilim Felsefesi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilimin Tiranlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Özgür Bir Toplumda Bilim
5.5
Bilgi Üzerine Üç Söyleşi kitabının da yazarı Bilgi Üzerine Üç Söyleşi ve Vakit Öldürmek kitaplarının da yazarı Paul Feyerabend tarafından kaleme alınan Özgür Bir Toplumda Bilim kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755390055 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgür Bir Toplumda Bilim isimli kitap 299 sayfadan oluşuyor. Kitap Bilim Felsefesi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Özgür Bir Toplumda Bilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilim Felsefesi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar
Ne bilimden ne de felsefeden vazgeçerim diyorsan her iki alanı da kapsayan bilim felsefesi üzerine yazılmış en iyi kitaplar listemize göz atabilirsin.