up
ara
ÜYELER
DİĞER

İçinde Dedektif Olan Kitaplar

1
Akıl Oyunlarının Gölgesinde - Sherlock Holmes
8.6
Birbirinden farklı, çözülmesi zor olaylardan oluşuyor.
2
Kara Para
0.0
Uyuyan Güzel ve Ölümcül Sır kitaplarının da yazarı Ross Macdonald tarafından kaleme alınan Kara Para kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9786055715304 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Para isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Para kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Kıran Kırana
Bir Mayk Hammer Romanı
4.0
Yediçınar Yaylası ve Kurt Kanunu kitaplarının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Kıran Kırana Bir Mayk Hammer Romanı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789752732384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kıran Kırana Bir Mayk Hammer Romanı isimli kitap 169 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kıran Kırana Bir Mayk Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Derini Yüzeceğim
6.7
Yediçınar Yaylası kitabının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Derini Yüzeceğim kitabı Roman, Cumhuriyet Dönemi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752732049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Derini Yüzeceğim isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Derini Yüzeceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Kara Nara
Bir Mayk Hammer Kitabı
4.8
Yediçınar Yaylası kitabının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Kara Nara Bir Mayk Hammer Kitabı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752732056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Nara Bir Mayk Hammer Kitabı isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Nara Bir Mayk Hammer Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Ecel Saati
Bir Mayk Hammer Romanı
7.0
Yediçınar Yaylası ve Kurt Kanunu kitaplarının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Ecel Saati Bir Mayk Hammer Romanı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789752732131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ecel Saati Bir Mayk Hammer Romanı isimli kitap 169 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ecel Saati Bir Mayk Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gangsterler Kraliçesi
Bir Mayk Hammer Romanı
5.0
Yediçınar Yaylası ve Kurt Kanunu kitaplarının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Gangsterler Kraliçesi Bir Mayk Hammer Romanı kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789752732469 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gangsterler Kraliçesi Bir Mayk Hammer Romanı isimli kitap 153 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gangsterler Kraliçesi Bir Mayk Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Merhaba Sam Krasmer
Bir Mayk Hammer Romanı
4.0
Yediçınar Yaylası ve Kurt Kanunu kitaplarının da yazarı Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Merhaba Sam Krasmer Bir Mayk Hammer Romanı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752732414 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Merhaba Sam Krasmer Bir Mayk Hammer Romanı isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Merhaba Sam Krasmer Bir Mayk Hammer Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği
8.4
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabı Gotik, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754069181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Baytok çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Ölüm Pasaportu
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Jason Love tarafından kaleme alınan Ölüm Pasaportu kitabı Polisiye, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Başak Yayınları yayınevinden 1965 yılında 3013881 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Pasaportu isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Adnan Semih Yazıcıoğlu çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüm Pasaportu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Hesap Günü
0.0
Kanun Benim:Bir Mike Hammer Romanı ve Öp Beni ÖldüresiyeBir Mike Hammer Romanı kitaplarının da yazarı Mickey Spillane tarafından kaleme alınan Hesap Günü kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Başak Yayınevi yayınevinden 1965 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hesap Günü isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Adnan Semih Yazıcıoğlu çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hesap Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Kara Büyü
0.0
Aşk Yolunu Bulur kitabının da yazarı Aşk Yolunu Bulur ve Aşk Onların Oldu kitaplarının da yazarı Barbara Cartland tarafından kaleme alınan Kara Büyü kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şilliler Yayınevi yayınevinden 1973 yılında 2143878 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Büyü isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ömer Oflaz çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Büyü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Evvela Öpüşelim
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Carter Brown tarafından kaleme alınan Evvela Öpüşelim kitabı Macera, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Uzcan Kitabevi yayınevinden 1965 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evvela Öpüşelim isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zeyyat Özalpsan çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Evvela Öpüşelim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Cankurtaran
6.0
Maximum Ride - Son Uyarı ve Büyük Kötü Kurt kitaplarının da yazarı James Patterson tarafından kaleme alınan Cankurtaran kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2004 yılında 9789772107896 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cankurtaran isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tülin Penso çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cankurtaran kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Maceralı Yollar
6.0
Ocaktaki Kuş kitabının da yazarı Dorothy Eden tarafından kaleme alınan Maceralı Yollar kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şilliler Yayınevi yayınevinden 2008 yılında #18828327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maceralı Yollar isimli kitap 167 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ömer Oflaz çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Maceralı Yollar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Tavuskuşu Cinayeti
10.0
Ordeal by Innocence ve The Big Four kitaplarının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Tavuskuşu Cinayeti kitabı Macera, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1972 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tavuskuşu Cinayeti isimli kitap 188 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gönül Suveren çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tavuskuşu Cinayeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Zarif Bir Cinayet Gecesi
8.8
Ordeal by Innocence kitabının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Zarif Bir Cinayet Gecesi kitabı Macera, Dedektif türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1973 yılında #64500654 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zarif Bir Cinayet Gecesi isimli kitap 169 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gönül Suveren çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zarif Bir Cinayet Gecesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Canlı Hedef
0.0
Uyuyan Güzel ve Ölümcül Sır kitaplarının da yazarı Ross Macdonald tarafından kaleme alınan Canlı Hedef kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9789944425759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Canlı Hedef isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Canlı Hedef kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İçinde Dedektif Olan Kitaplar
Esrarengiz olaylar, cinayetler, özel dedektifler. Bulmaca ve gizem çözmeyi sevenlerin zevkle okuyacakları dedektif romanları bu listede. Heyecana hazır olun.