up
ara

Hosteslerin ve Hostes Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar

1
Gökten Üç Hostes Düştü (Gökyüzünde Geçen 20 Uzun Yıl...)
9.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Melek Müge Çelebi tarafından kaleme alınan Gökten Üç Hostes Düştü (Gökyüzünde Geçen 20 Uzun Yıl...) kitabı Anı, Hatıra, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2006 yılında 9789752541450 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökten Üç Hostes Düştü (Gökyüzünde Geçen 20 Uzun Yıl...) isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Hosteslerin ve Hostes Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gökten Üç Hostes Düştü (Gökyüzünde Geçen 20 Uzun Yıl...) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Bir Hostesin Anıları
10.0
Zincirli Prenses ve Kelebek Kayalığı kitaplarının da yazarı Derya Berrak tarafından kaleme alınan Bir Hostesin Anıları kitabı Mizah, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Era Yayıncılık yayınevinden 2001 yılında 9789757882916 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Hostesin Anıları isimli kitap 802525 sayfadan oluşuyor. Kitap Hosteslerin ve Hostes Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Hostesin Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hosteslerin ve Hostes Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar
Hosteslikle ilgili yazılmış, deneme, anı, mizah gibi çeşitli türlerdeki tüm kitapları bu listede topluyoruz. Hostes olmayı düşünüyorsanız bu kitaplara bakmadan geçmeyin.