up
ara
ÜYELER
DİĞER

En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları

1
Düğün (Lairds' Fiancées, #2)
8.3
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Düğün (Lairds' Fiancées, #2) kitabı Aşk, Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944820455 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düğün (Lairds' Fiancées, #2) isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Düğün (Lairds' Fiancées, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Mutluluk
8.8
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Mutluluk kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753316958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk isimli kitap 575 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Öpüşünde Saklı
7.7
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Öpüşünde Saklı kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944826044 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öpüşünde Saklı isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Banu Belgi çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Öpüşünde Saklı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Yazgı
8.7
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Yazgı kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825597 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yazgı isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Uğur çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yazgı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Aşk Kapıyı Çalınca
8.4
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Aşk Kapıyı Çalınca kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786054263493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Kapıyı Çalınca isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Kapıyı Çalınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Son Söz Aşkın
8.2
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Son Söz Aşkın kitabı Aşk Romanı, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944822831 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Söz Aşkın isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Serap Işıkçıus çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Söz Aşkın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Cennet Gibi
8.0
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Cennet Gibi kitabı Aşk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789944828260 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cennet Gibi isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nil Bosna çevirmiştir. Kitap Kapak önemli! En güzel kapaklı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cennet Gibi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Ah Şu Kalbim (Chicago Stars, #5)
9.4
Balayı kitabının da yazarı Susan Elizabeth Phillips tarafından kaleme alınan Ah Şu Kalbim (Chicago Stars, #5) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053433415 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ah Şu Kalbim (Chicago Stars, #5) isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ah Şu Kalbim (Chicago Stars, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kayıp Dük
8.1
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Kayıp Dük kitabı Aşk Romanı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789944827232 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Dük isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Dük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Aşk Tutulması
6.9
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Christie Ridgway tarafından kaleme alınan Aşk Tutulması kitabı Roman, Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054188697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Tutulması isimli kitap 282 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Arzu Petek çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşk Tutulması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Bana Sevdiğini Söyle
8.3
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Bana Sevdiğini Söyle kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944821612 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Sevdiğini Söyle isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bana Sevdiğini Söyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Sonsuz Sevgilerimle
8.2
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Sonsuz Sevgilerimle kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonsuz Sevgilerimle isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Murat Sarlıcalı çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sonsuz Sevgilerimle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Biz Evleniyoruz
8.4
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan Biz Evleniyoruz kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944826563 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz Evleniyoruz isimli kitap 453 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuğba Şabanoğlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Biz Evleniyoruz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
En Çok Beni Sev
8.5
Lady Whistledown Strikes Back kitabının da yazarı Julia Quinn tarafından kaleme alınan En Çok Beni Sev kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824385 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Çok Beni Sev isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. En Çok Beni Sev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Günahkar Aşık
7.9
Kalbimi Sana Verdim kitabının da yazarı Elizabeth Hoyt tarafından kaleme alınan Günahkar Aşık kitabı Tarihi Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786055360153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günahkar Aşık isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seden Gürel çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Günahkar Aşık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Sen de Yanarsın (Buchanan, #5)
8.1
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821797 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) isimli kitap 374 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayhan Akbaş çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sen de Yanarsın (Buchanan, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
İçinde Aşk Saklı
8.5
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan İçinde Aşk Saklı kitabı Aşk, Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821339 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçinde Aşk Saklı isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Aslı Öztürk çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. İçinde Aşk Saklı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4)
8.6
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seden Gürel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Güller ve Gelinler (Claybornes' Brides, #2, #3, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Baharı Beklerken (Claybornes' Brides, #5)
9.5
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Baharı Beklerken (Claybornes' Brides, #5) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825979 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baharı Beklerken (Claybornes' Brides, #5) isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kübra Tekneci çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Baharı Beklerken (Claybornes' Brides, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Bana Aşkını Söyle
8.4
Kalbimi Sana Verdim kitabının da yazarı Elizabeth Hoyt tarafından kaleme alınan Bana Aşkını Söyle kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Aşkını Söyle isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seden Gürel çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bana Aşkını Söyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 5
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakkında yazılanları okumaya doyamayacaksınız.