up
ara

Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları

1
Satranç
8.8
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Satranç kitabı Roman (Çeviri), Satranç türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5522 yayınevinden 1970 yılında 9786053606116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satranç isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Satranç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053606604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Dünün Dünyası
9.8
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Dünün Dünyası kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755105260 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünün Dünyası isimli kitap 449 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dünün Dünyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Acımak
8.3
Felçli bir kıza bilmeden dans teklifi eden bir askerin aşırı derecede acıma ve merhamet duygusuyla hem kendi hayatını hem de felçli kızın hayatını yok edişini anlatır.
5
Amok Koşucusu
8.4
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Amok Koşucusu kitabı Öykü, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789755101453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amok Koşucusu isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Amok Koşucusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yakıcı Sır
8.2
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Yakıcı Sır kitabı Roman, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053325536 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakıcı Sır isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yakıcı Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Korku
8.7
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Korku kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053325017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korku isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Karmaşık Duygular
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Karmaşık Duygular kitabı Dünya Klasikleri, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053324942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karmaşık Duygular isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karmaşık Duygular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Değişim Rüzgarı
8.4
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Değişim Rüzgarı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755107974 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değişim Rüzgarı isimli kitap 271 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Değişim Rüzgarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Sabırsız Yürek
8.9
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Sabırsız Yürek kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789750706356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sabırsız Yürek isimli kitap 437 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Öztekin çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sabırsız Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Üç Büyük Usta
8.2
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Üç Büyük Usta kitabı Biyografi, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789754586152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Büyük Usta isimli kitap 217 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nafer Ermiş çevirmiştir. Üç Büyük Usta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar
8.1
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar kitabı Roman, Alman - Avusturya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9755105883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kasım Eğit çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi Deneme Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Clarissa
8.2
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Clarissa kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750711961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Clarissa isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülperi Sert, Serpil Yalçın çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Clarissa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Kitapçı Mendel
8.3
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Kitapçı Mendel kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944122948 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kitapçı Mendel isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kitapçı Mendel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Gömülü Şamdan
7.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Gömülü Şamdan kitabı Roman (Çeviri), Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053326168 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gömülü Şamdan isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Regaip Minareci çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gömülü Şamdan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Günlükler
4.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Günlükler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755107561 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günlükler isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Günlükler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Hayatın Mucizeleri
8.1
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Hayatın Mucizeleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750712876 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın Mucizeleri isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esen Tezel çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hayatın Mucizeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Amerigo - Tarihsel Bir Yanlışlığın Hikayesi
8.6
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Amerigo - Tarihsel Bir Yanlışlığın Hikayesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750705281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerigo - Tarihsel Bir Yanlışlığın Hikayesi isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Amerigo - Tarihsel Bir Yanlışlığın Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları
Avusturyalı gazeteci ve roman, oyun, biyografi yazarı Stefan Zweig'ın mutlaka okunması gereken en iyi kitapları bu listede.