up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları

1
Benim Adım Kırmızı
8.0
Kitap, Nakkaşlar arasında işlenen bir cinayetin aydınlatılması ile ilgilidir. Eski sanatlarımız ve tarihimizle yoğrulmuş ve yazarın en çok satan kitabı ünvanını kazanmış bir kitaptır.
2
Kırmızı Saçlı Kadın
7.6
16 yaşında genç bir kuyucu çırağının o yaşta aşık olduğu kendisinden çok olgun bir kadınla yaşadığı ilişki, gencin büyüyüp zengin oluşu ve gençliğinde yaşadığı ilişkiden doğan çocuğu ile yıllar sonra karşılaşıp yaşadıkları anlatılıyor.
3
Kafamda Bir Tuhaflık
8.1
Kafamda Bir Tuhaflık, bir yandan hiç görmediği sevgilisine mektuplar yazarken bir yandan İstanbul'da çeşitli işlerde çalışarak yaşamını sürdürmeye çalışan, çevresinde olan değişimlere tanıklık eden sıradan bir vatandaş olan Mevlüt'ün hikayesini anlatmaktadır.
4
Cevdet Bey ve Oğulları
8.2
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Cevdet Bey ve Oğulları kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1982 yılında 9789750826313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cevdet Bey ve Oğulları isimli kitap 644 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Cevdet Bey ve Oğulları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Şeylerin Masumiyeti
8.0
The Museum Of Innocence ve Benim Adım Kırmızı kitaplarının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Şeylerin Masumiyeti kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789750510366 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeylerin Masumiyeti isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şeylerin Masumiyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yeni Hayat
7.9
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Yeni Hayat kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1994 yılında 9789750826481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Hayat isimli kitap 247 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yeni Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Hatıraların Masumiyeti
8.5
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Hatıraların Masumiyeti kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750836299 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hatıraların Masumiyeti isimli kitap 124 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hatıraların Masumiyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Öteki Renkler
8.1
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Öteki Renkler kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789750825934 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Renkler isimli kitap 465 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Öteki Renkler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kara Kitap
8.4
Avukat Galip, karısı Rüya tarafından terk edilir. Amcasının oğlu, aynı zamanda karısının üvey kardeşi olan köşeyazarı Celal de kayıptır. Galip, ikisinin birlikte gitmiş olabileceklerini düşünür ve nerede olduklarını bulabilmek için Celal'in yerine geçerek onun gibi yaşamaya, onun gibi düşünmeye başlar. Bir yandan da Celal'in yazdığı köşeyazılarında ipuçları arar.
10
Sessiz Ev
8.2
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Sessiz Ev kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1983 yılında 9789750826702 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sessiz Ev isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sessiz Ev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Ben Bir Ağacım
7.5
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Ben Bir Ağacım kitabı Öykü, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789750826108 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ben Bir Ağacım isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ben Bir Ağacım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Gizli Yüz
7.8
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Gizli Yüz kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1992 yılında 9789750832048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizli Yüz isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gizli Yüz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Masumiyet Müzesi
7.8
Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un çok satan romanı Masumiyet Müzesi, sevdiği kıza ait olan her şeyi müze haline getirmek için uğraşan bir adamın hikayesini anlatan aşk romanıdır.
14
Beyaz Kale
7.2
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Beyaz Kale kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1985 yılında 9789750826306 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Kale isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Beyaz Kale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Babamın Bavulu
7.5
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Babamın Bavulu kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789750504822 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Babamın Bavulu isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Babamın Bavulu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Manzaradan Parçalar
7.6
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Manzaradan Parçalar kitabı Anı, Hatıra, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789750507984 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manzaradan Parçalar isimli kitap 564 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Manzaradan Parçalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları
2006 yılında Nobel Edebiyat Ödülünü kazanan ve kitapları birçok dile çevrilen Türk yazar Orhan Pamuk'un en iyi kitapları listelenmektedir.