up
ara

Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları

1
Sahilde Kafka
8.3
Fırın Saldırısı kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Sahilde Kafka kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051113869 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sahilde Kafka isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Can Erkin çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sahilde Kafka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları
8.4
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786050922905 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Can Erkin çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
1Q84 - 1. Kitap
9.0
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan 1Q84 - 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050928150 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 1Q84 - 1. Kitap isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları listesinde de yeralmaktadır. 1Q84 - 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
1Q84
8.0
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan 1Q84 kitabı Fantastik, Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050906387 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 1Q84 isimli kitap 1256 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. 1Q84 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Zemberekkuşu'nun Güncesi
8.3
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Zemberekkuşu'nun Güncesi kitabı Ödüllü, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2005 yılında 9786051110103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zemberekkuşu'nun Güncesi isimli kitap 738 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Önol çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zemberekkuşu'nun Güncesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu
8.4
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051119632 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu isimli kitap 564 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Can Erkin çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında
7.5
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051117218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında isimli kitap 188 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Uyku
7.5
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Uyku kitabı Anlatı, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050928143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyku isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Uyku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kadınsız Erkekler
7.2
Bir kadını yitirmenin tüm kadınları yitirmek olduğunu anlatan Haruki Murakami, kadın öldükten sonra artık erkeğin yalnızlığının boy gösterdiğini bununla savaşmanın ne denli zor olduğunu, bundan kurtulmanın mümkün görünmediğini anlattığı bu kitabında yedi kadına yazılmış aşk ve ağıtları bir arada toplamıştır.
10
Koşmasaydım Yazamazdım
7.2
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Koşmasaydım Yazamazdım kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050917703 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koşmasaydım Yazamazdım isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Can Erkin çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Koşmasaydım Yazamazdım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
İmkansızın Şarkısı
7.9
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan İmkansızın Şarkısı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917012 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmkansızın Şarkısı isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Önol çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İmkansızın Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Yaban Koyununun İzinde
7.1
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Yaban Koyununun İzinde kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759919559 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaban Koyununun İzinde isimli kitap 353 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Önol çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Yaban Koyununun İzinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Sputnik Sevgilim
7.1
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Sputnik Sevgilim kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050935721 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sputnik Sevgilim isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sputnik Sevgilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları
21. yüzyıl edebiyatının önemli isimlerinden biri olan ve eserleri elliden fazla dile çevrilen Japon yazar Haruki Murakami'nin en iyi kitapları listelenmektedir.